reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Screenshot_20240517-220134.png
 
Ana1 określa czy masz przeciwciała przeciwjądrowe. Ana3 określa konkretną chorobę. Więc jeśli Ana wychodzi ujemne to nie ma sensu badać ana3
Właśnie byłam przekonana, że jest tak jak mówisz i kiedyś zbadałam sobie ANA1, wyszło ujemne więc nie drążyłam dalej. Za to na grupie o poronieniach na facebooku dziewczyny w wytycznych podają, żeby od razu zbadać ANA3, bo to typowo może wiązać się ze stratami. Któraś pisała, ze miała ujemne ANA1 i dodatnie ANA3 i zastanawiam się czy to możliwe.
Chcę zbadać jeszcze raz to ANA, bo mogło się wytworzyć po takim czasie i zastanawiam się czy zrobić jak kiedyś samo ANA1, czy jednak to ANA3.
 
Dziewczyny jak to jest z braniem metforminy a badaniem glukozy i krzywej cukrowej? Powinnam odstawić na jakiś czas czy łykać normalnie i sprawdzić poziom? 🙈
 
Dziewczyny jak to jest z braniem metforminy a badaniem glukozy i krzywej cukrowej? Powinnam odstawić na jakiś czas czy łykać normalnie i sprawdzić poziom? 🙈
Jeśli planujesz robić ivf za niedługo to nie rób ponownej krzywej. Sama wpadłam na super pomysł żeby sobie je powtórzyć bo robiłam 1,5 roku temu ale jak się zaczęłam wgłębiać to wpływ badania na jakość komórek może być za duży żeby było warte robienie tego badania przed samą stymulacją…
 
reklama
Do góry