reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Mój okres spóźniony był te dwa dni niż pisałam, żeby wpisać mi małpę. Plamienie znowu, mój gin olewa temat, bo prog rzekomo spoko ... 🙄 Stwierdziłam, że od tego cyklu testuje od 10dpo, moze się dzieje coś, o czym nie wiem. 🙄😳🤦
Ale dziś już okres na poważnie. W ramach prac ogrodowych napiłam się winka i whisky. 🤷 Czekam, aż narzeczony wróci z Ikei, bo wymyśliliśmy, że kupimy pergole. Nie będzie wprawdzie na czym siedzieć, bo meble ogrodowe nie wmieszcza się w majowy budżet domowy, ale będzie zadaszenie. 😅😆
Lekko napojona 😆😅 mam nadzieję, że koniec majówki mija Wam równie sympatycznie. ☺️
@wrobelmm duzo zdrówka!
Dziękuje ❤️

Po co Ci meble - pod pergolą to i na kocu można siedzieć ;)
 
reklama
Ja większość majówki spędzam w domu, bo taka temperatura to nie moje klimaty. W domu trochę chłodniej. Rano z dzieckiem wycieczka na plac zabaw, potem na lody i do domu. Wieczorem wypełzam z domu, jak komary dają żyć to się bujam na hamaku😁 Plany były, ale wyszło jak zawsze.
 
Ja majowka na przemian wolne, praca, wolne praca ale grill urodziny byl konkretny dla mojego lubego i pozniej jakis drobny jeszcze tez sie znalazl. Dzisiaj po pracy rowerki i teraz juz relax. Jutro komunia 😂 chrzesniaczki wiec zaboli. I poniedzialek do gina zeby sprawdzila czy owulka byla bo nie bylo przez majowke mozliwosci wczesniej i nie wiem czy cos tam zobaczy ale ide 😃
 
Ja większość majówki spędzam w domu, bo taka temperatura to nie moje klimaty. W domu trochę chłodniej. Rano z dzieckiem wycieczka na plac zabaw, potem na lody i do domu. Wieczorem wypełzam z domu, jak komary dają żyć to się bujam na hamaku😁 Plany były, ale wyszło jak zawsze.
No i fajnie, taki czas też jest potrzebny :)
 
Ja majowka na przemian wolne, praca, wolne praca ale grill urodziny byl konkretny dla mojego lubego i pozniej jakis drobny jeszcze tez sie znalazl. Dzisiaj po pracy rowerki i teraz juz relax. Jutro komunia 😂 chrzesniaczki wiec zaboli. I poniedzialek do gina zeby sprawdzila czy owulka byla bo nie bylo przez majowke mozliwosci wczesniej i nie wiem czy cos tam zobaczy ale ide 😃
Komunie to najnudniejsze imprezy jakie znam ;)

Jakie się teraz daje prezenty z tej okazji?
 
Jak przeczytałam początek Twojej wiadomości, to zastanawiałam się co by musiało się stać, żeby mojemu mężowi udało się wyciągnąć mnie na ryby - kolejne Twoje zdanie jednak wyjaśniło wszystko ;)

Nie masz możliwości jeździć do niego? Pytam, bo u nas tak to wygląda - jak stary wyjeżdża na dłużej i nie ma możliwości przyjechać, to ja uprawiam turystykę prokreacyjną ;)
Nie mam bo raz że za daleko - a samej samolotem średnio mi się widzi a dwa 3ka dzieci w domu....
Mąż chce zmienić pracę bliżej domu i wtedy częściej będzie ale to raczej do wakacji nie nastąpi bo muszą zostać ukończone jedne projekty....
 
reklama
Komunie to najnudniejsze imprezy jakie znam ;)

Jakie się teraz daje prezenty z tej okazji?
Ja super wspominam komunie z dzieciństwa, zabawy na podwórku i wyżerka 😁 Teraz to się robi mini wesela... Ludzie nie bardzo wiedzą o co chodzi z sakramentami. Jak kogoś pytam po co są rodzice chrzestni to większość wzrusza rękami. Jak mówię, że po to żeby pomóc w wychowaniu w wieże to patrzą jak na wariatkę. Ale co ja tam wiem, wyrodna matka dziecka nie ochrzciłam...
 
Do góry