reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Joani kup sobie nawet najzwyklejsze kółko do pływania dla maluch dzieci - zdecydowanie lepszy komfort siadania ! Ja mam pożyczone od kolezanki takie specjalne chyba kupione w sklepie medycznym świetne !
 
reklama
joan strasznie mi Ciebie zal :-( to ja juz wole moje pocharatane brodawki :-\
przy pierwszym porodzie mnie nacieli, nie mialam stanu zapalnego a mimo to byla to najgorsza rzecz zwiazana z porodem
 
Emka mam kółko bez tego w samochodzie bym nie usiadła, ale tez boli bo wszystko sie napina.
Alicja gdyby nie te problemy to samo naciecie bez tragedii.
Czekammna kuriera ma mi przywiesc lampe do nagrzewania solux moze ona mk przyspieszy gojenie.
A Emka czytałam o twojm porodzie, nie wiem czy bym go przetrwała, i szkoda ze na takie babsko trafiłaś.

Edit: ostatnio pisałam ze mi sie dziewczyna zmieniła w diabełka:p jest marudna i najlepiej jest jej w moim lozku a nie w jej i ze caly czas by ssala. I chyba doszłam dlaczego tak sie zmieniła.
Od paru dni baaardzo wyostrzyly jej sie zmysły, słyszy kazdy szmer i widzi na prawde dobrze z czego bylam bardzo zdziwiona ze juz w tym wieku.
wydaje mi sie troche zagubiona i przestraszona dlatego caly czas chce intensywnie ssać
 
Ostatnia edycja:
joan moja tez sie zrobila wredaska, a spac chodzi okolo 2 nocny marek,

ja zapalenie piersi i oskrzeli przez to gorączka a ja sama z dziecmi no i jestem w trakcie brania antybiotyku , niestety część przenika do mleka ..:/
 
reklama
Do góry