reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
niektórzy lekarze na bad. pren. płytę nagrywają, dla konsultacji. 3d fajnie pooglądać ale później, jak wszystko się łaadnie rozwinie i buźka będzie przypominała niemowlaka, a teraz niekoniecznie.:-)
Kasica współczuję, bo jak się człowiek nastawi, to chce usłyszeć już co nieco. Jakby nie mogli wczoraj poinformować, żeby człowiek iść nie musiał. Któraś też już tak miała.
 
Ostatnia edycja:
Hej hej :)
no i po słonku, a taki ładny dzień był :) nagadałyśmy się z sis i na koncie mam już zaliczone 2 obiady :-)
anusiaszymka, ja biorę duphaston od samego początku 2x dziennie. W sumie dał mi tak profilaktycznie i nie pytałam jak długo będę jeszcze brać..
ach, te fastfoody..Jak nie w M'c-u to w domu :szok: to chyba moja najczęstsza zachcianka, hamburgery i maślanka ;-)
ja będę miała prenatalne i można wybrać jaką chce się płytę bo nagrywają w 3d lub 4d ale wiadomo, wszystko kosztuje, bo badanie na nfz ale płytka jest nadprogramowa :tak:
kasica, współczuję, że musisz czekać...na szczęście niedługo więc głowa do góry :) do moich badań pozostało 5 dni i już się nie mogę doczekać :-)
 
Lile-ona postaraj się nie pisać posta pod postem, tylko używać opcji "Edytuj" jak chcesz coś dodać:tak: Witaj:))
 
reklama
Witam :)
dziękuję Wam za miłe powitanie :) pisałyście o badaniach grupy krwi - mi lekarz powiedział, że muszę mieć takie zaświadczenie niezależnie od innych dokumentów potwierdzających grupę i jak zrobiłam te badania skserował tą kartkę z labolatorium i dopiął do karty ciąży a orginał kazał schować. Pewnie co lekarz to inna praktyka. Co do fastfoodów to uwielbiam pizze i zdarza mi się ją zjeść raz na tydzień lub dwa ale postanowiłam następnym razem zrobić ją sama zobaczymy co wyjdzie;)
Nie wiem czy to dobry wątek ( jak nie to wybaczcie ale to moje pierwsze kroki na jakimkolwiek forum) ale mam pytanie do Was: możecie polecić mi jakąś książkę na temat ciąży i rozwoju maluszka? Myślałam żeby sobie jakąś kupić ale jest taki wybór, że ciężko się zdecydować..
 
Do góry