reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ania, dieta lekkostrawna? Lody? :D ja tu ryz z jablkiem, kanapeczka a chuda wedlina a Ty mi o lodach piszesz :)
z roztepami mam to samo, w pierwszej ciazy nic, teraz jak tygrys...

Rajo, czuje ze zapas pierogowy w biedronce zostanie wyczerpany :D:D:D

ja za to lubie zbierac grzyby chociaz kompletnie sie na nich nie znam :D i zawsze mam najwiecej, tylko ciekawe ile z tego jest tych jadalnych hahaha :D
za to nie lubie zbierac jagos, a pamietam ze chodzilismy czasem :/

smoky witajcie w domu :)
 
reklama
Magda hehe Kurcze szczerze mowiac ja jadlam lody z Natusia i nic jej nie bylo ;) z reszta ja jadlan wszystkiego po troszku zeby przyzwyczaic i jak widzialam ze cos nie tak to juz drugi raz tego nie jadlam ;)
Unikalam kapusty grzybow ostrego ;) bardziej sie pilnowalam i nic zlego sie nie dzialo ;)

Pierogi w biedronce mowicie hehe bedzie wysyp ??? ;D

Animka fajnie ze maz juz rodzenstwo planuje hehe ;) jak moge to radze tak po roczku najpredzej ;)

Bubles ja pamietam jak moj robil na kopalni na dole.. Obled.. Zaraz jak wychodzil na gore musial dac znac bo juz panikowac zaczelam...

Teraz nie lepiej bo pracuje w gazach technicznych i medycznych.. Ale to przynajmniej jakos bezpieczniejsze na gorze ;)

Catedra wspolczuje kostki.. Jak pech to pech.. Teraz roboty podwojnie a tu jeszcze noga.. Zdrowka :)

Smoky witajcie w domku ;)
 
ania Bubbles no ciężką robotę mają wasi mężczyźni, dla was na pewno stresująca.

Animka
również uważam że fajnie że już planujecie, ale ja chyba nie dałabym rady tak szybko, po tych 9 miesiącach potrzebuję trochę pobyć we własnym ciele wiecie co mam na myśli ;-) za jakiś czas zobaczymy ;-)

Ja też raczej nie z tych co to do lasu lubi chodzić, a już na pewno nie lubię schodzić ze ścieżki, szukać grzybów i natykać się na nie wiadomo jakie stworzonka, zdecydowanie wole jeść grzyby mniam :-D
Po obiedzie już odpoczęłam to śmigam na jakiś dłuższy spacer bo się tu zanudzę ;-) udanego popołudnia.
 
Witam Was mamusie,
meldujemy się, że u nas wszystko ok, malutka spi mi po 3/4 godz jest bardzo grzeczna i mało płacze, jest cudowna, taka do zjedzenia, karmimy się piersią, jutro wizyta u lekarza, więc sprawdzimy się wagowo. Chciałam się pochwalić moją dwójką Aniołków.
Przy okazji pogratulować wszystkim mamusią rozpakowanym, a tym w dwupaku życzyć wszystkiego naj, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania.
Ja już doszłam do siebie, także moge góry przenosić, ale niestety zakaz od lekarza dzwigania pow.5 kg przez najbliższe 2 mce 1.jpg2.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 92
  • 2.jpg
    2.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 98
dooda cudne dzieciaczki i wspaniałą pamiątka :-)
Już się nie mogę doczekać kiedy mojemu maluszkowi będę mogła taką zrobić <3
 
DOODA - super fotki :)

Amaliee - fajny kącik, ma wszystko to co potrzeba :)

ja po ktg, hehe akcji jakiejkolwiek brak, serduszko bije jak trzeba ;) połozna mi podpowiedziała żebym w czwartek ten i przyszły przyjechała do szpitala o 12 bo ona tam będzie i zrobi mi za friko ktg. Więc zamierzam skorzystać.

lece z Majką na plac zabaw bo obiecałam
 
Ladny kącik:) ale na kolderke to chyba za wczesnie? U mnie tez beda naklejki na scianie ale dopiero jak mala zamieszka w swoim pokoju, na razie mamy zamiar zeby lozeczko stalo kolo naszego :)
 
Dooda śliczna pamiątka i śliczne dzieciaczki :-)

Amaliee ładny kącik :-)

Ja właśnie leżę, po dniu prania i obiadu gotowania, nogi mi w D wchodza, trochę brzuch spinalo, mała się wypina. Przedtem dobrze ze siedziałam jakieś zawroty głowy miałam, nie wiem od czego. Teraz odpoczywam i liczę ruchy małej.
 
reklama
Do góry