reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ania ja też zazdroszczę godzin pracy męża. Mój wyjeżdża wcześnie rano i wraca wieczorem, wiec jestem praktycznie sama z chłopakami:-(
Ja na szczęście rozstępów nie mam. I jakoś zbyt sumiennie się nie smarowałam w tej ciąży.
W ogóle mysz się wam pochwalić że wagę mam 1,5 kg więcej niż przed ciążą i brzuszka prawie wcale,więc jestem bardzo zadowolona.
Alicja fajnie, ze milo spędziliście czas w lesie. Zazdroszczę. Też uwielbiam zapach lasu.
smokyeye super, że już w domu.

Animka szkoda malutkiej,ale niestety nic nie da się zrobić. Wszystko trzeba przetrwać.

Dooda cudne zdjęcia. Super,że mała taka grzeczna vi tak ładnie śpi. Mój jak się porządnie naje, to tez śpi 3-4 godz.

Alicja szkoda, ze cisza. Już coś by mogło się dziać. Może kolejne KTG nie będzie potrzebne;-)
Shiran odpoczywaj,bo potem może być różnie...

A my powoli wchodzimy w taki rytm, ze nawet mam chwile,żeby posiedzieć. Teraz to już z górki chyba będzie.
No nic, biorę się za ogarnianie chałupki;-)

Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania taki był wstepny plan, że po roku dwóch będzie kolejne ale na dzień dzisiejszy ja dziękuję :p Nelki nie oddam za żadne pieniądze ale ona jedna mi wystarczy :p

Ann ja nie palnuję, tylko S :p

Dooda super zdjęcia :D

Amaliee jaka cudna pościel :)
 
Madlena , ann, Ania dziekuje ;)

Ann to w takim razie zycze dotrwania do soboty :)

Alicja No ja wlasnie do tej pory prysznicowalam i Kapalam storczyki raz w tygodniu teraz od jakiegoś czasu podlewam praktycznie normalnie zostawiając trochę wody na dnie i rosną jak szalone ;)
Tobie tez Duzo zdrowka w takim razie.
A przygodyz pająkiem nie zazdroszczę choć z boku musiało wygladac komicznie ;)

Justi No musimy sie kurować nie ma co, jedyne na co se pozwoliłam to prasowanie siedząc na piłce ;)

Rajo No z tym miejscem to tez moze byc cos na rzeczy ;) grunt ze w naszym własnym mieszkanku pięknie rozkwitły, bo so tej pory myślałam ze nie mam ręki ;)
Tez kupiłam piwrogi ale zjem w czwartek dopiero ;) bo dopiero na czwartek udało mi sie umówić mobilna kosmetyczke ktora wpadnie do mnie by doprowadzić mnie do stanu używalności :) moze w sr do fryzjera sie jeszcze uda, bo po urodzeniu to watpię ;)

Maltanka raczej kąpiel w rozcieczonym ;) babka od której wynajmowaliamy mieszkanie w Poznaniu taki sposob mi zdradziła ;)

Ania sama robiłaś te kopytka???

Co do grzybów tez nie mam cierpliwości by zbierac ale jesc uwielbiam ;)

U mnie to samo maz wychodzi o 7:20 wraca rożnie koło 17 powinien byc w domu , ale raczej codziennie daje mi znac czy bedzie pozniej czy normalnie by obiadek był na czas :)

Smokyeyes super ze juz w domku jestes z wszystkimi swoimi skarbami ;)))

Doda cudne zdjecia ;)))) fajnie ze juz doszłas do siebie i ze z mała tak dobrze sie "dogadujecie" ;)

Ja tez wlasnie niedawno ubrałam lozeczko, nad kołderka sie zastanawiałam czy nie dać pod spod ale stwierdziłam ze bez sensu bo skoro pod prześcieradłem rozlozylam maty i angel care to po co mi to , w sensie po co ma ulac albo zasiusisc kołderke ;) wiec mam tylko rożek i kocyk ;)

Emalia gratulacje i mega super ze bez szkód na ciele ;)

Madlena zazdroszczę ze tak ładnie poszło z brzuszkiem ;)
My co prawda rozstępów nie widzimy ale cellulit na tyłku jak nigdy ;) No ale ja z patyczaka zamieniłam sie w taki klocek ;)

Mnie dzis udało sie odebrac dowod ;))) jupi i złożyć wniosek o paszport u najbardziej upierdliwego urzędnika na świecie - daje gościowi dowod a on do mnie ze chce akt slubu (wtf) powiedziałam ze nie dam bo przeciez po to dostał nowy dowod a poza tym widział go 2 tyg temu ... Mega robił mi pod górkę dzis tez ale sie nie dałam ;)

Ponadto muszę Wam powiedziec ze mega sie zbliżyliśmy z rodzicami przez ta ciaze i przeprowadzkę na slask :) co mnie bardzo cieszy akurat ;)
 
Hej dziewczyny, u mnie chaos i nie mam jak pisac ale czytam Was caly czas.
Chcialam tylko Was prosic o &&& jutro bo bede miala masaz szyjki macicy u poloznej i bardzo bym chciala zeby podzialal i zebym zaczela rodzic. Jutro jest tez moj termin :)
 
Alpine, emlia wielkie gratulacje :-)

Franek nie ma na szczęście problemu z mm, więc testować nie muszę... dzsiaj podałam mu znowu swoje mleko i jak na razie jest ok. Położna kazała kupic też kropelki i w razie co podawać.
Och to się mamy z tymi brzuszkami....
Małemu pępek jeszcze nie odpadł i jest dość gruby i chyba przepuklina jednak z tego będzie bo się nie wchłania... msimy poczekać aż się zagoi, żeby móc cokolwiek z nim zrobić.. eh zawsze coś.
Dostałam dzis od położnej zestaw obrazków dla noworodka i Franc jest zafascynowany, patrzy jak szalony i coś tam duma ;-)

Dowiedziałam się o przepis odnośnie wizyty patronażowej pediatry. Jak nie chcecie z maluchami iść do przychodni w to siedliso baterii, to pediatra ma obowiązek przyjść do domu z pierwszą wizytą. Nie zawsze chcą, bo wiecie jaak im się chce... ale jest takie prawo. Ja dzisiaj byłam i umówiłam na jutro, więc jeden problem z głowy. Pesel na szczęście dzisiaj już dostaliśmy, więc wszystkie papiery do końca trzeba uzupełnic i z głowy.

Kusiak, to trzymam kciuki aby do wyjazdu m wszystko sie potoczyło jak trzeba.

Al kusicie grzybami,, uwielbiam zbierać i jeść, a kanie prosto z patelnii.... poezja! Ale niestety w tym roku obchodzę się smakiem... a wy póki możecie to zjedzcie i za mnie ;-)
 
Kusiak kciuki zaciskamy jtr za was ;)

Emka fajnie że relacje się tak poprawiły ;)

Emalia też już tuli synka, super już tyle rozpakowanych a my dalej czekamy uf
co niektóre już brzuszka nie mają gratki maddlena :)

joani dobrze znać swoje prawa, dzięki za info ;)
 
Hej, ja dziś po wizycie ktg, wynik prawidłowy, musiałam godzinę czekac aż mi powiedzą kiedy mam przyjśc na następny zapis.. przez to całe zamieszanie, bo jedną zabrali szybko z ktg na cesarkę bo tętno dziecka spadało.. a ja byłam olewana, bo nie mieli już dla mnie czasu, masakra.. przez tą godzinę nerwów to i jak zaczęłam czuc jakieś skurcze, powiedziałam mężowi, że jakby tam zostało jeszcze pół dnia siedziec to i bym dziś tam im urodziła ;-) Po godzinie wyszła pielęgniarka i powiedziała, że będę już chodzic co 2 dni.
wróciłam do domu i wszystko się już uspokoiło.

Rajo
mój pracuje na budowie o 6 wychodzi z domu, a wraca w godz 18-19.. Cały dzień również poza domem

maltanka zdrówka życzę dla synka

anusia, maltanka, amaliee, Ann_ ja tak samo jak Wy co do grzybów, to jeśc lubię, ale zbierac to już nie, zamiast grzybów szukałabym czy żadne stworzenie mnie nie atakuje ;-)

catedra to normalne gdzie są małe dzieci jest bałagan, są wydatki ale za to jest radośc w domu, bez dzieci byłby porządek ale i taka pustka

smoky fajnie, że już w domku. W domku najlepiej :-)

dooda fajne fotki, super pamiątka

Amaliee śliczny kącik dla malutkiej

Kusiak kciuki za jutrzejszy masaż i aby akcja porodowa się rozkręciła :-)
 
reklama
Kolejny maluszek ale super ;) kiedy ta reszta wyjdzie ;)

Kusiak &&& za jutro ;) fajnie ze zaczynaja cos robic juz w terminie ;)

Maddlenka super ze brzuszka juz nie ma ;) ja mam nadzieje ze u mnie bedzie to samo ;)
Swoja droga Franio daje wam znac koncertem ze jest hehe ;)


Joani a widzisz dobrze znac swoje prawa ;)


Emka super ze relacje z ridzina sie poprawily zawsze to lepiej moec kogos kolo siebie ;)

Shiran &&& za wizyte jutro ;)

Cos te pepusie sie goic wam nie chca.. Oby jednak szybko poodpadaly i wsio ;*

A mysmy pojechali do sklepu poszulac prezenyu dla tego 3 latka i oczuwiscie kupione same *******ki a prezentu jak nie bylo tak nie ma ;D

Maly mi tetaz tak w brzuchu napiera ze obled.. Juz dawno az tak mi brzuch nnie falowal ;D
 
Do góry