reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Maltanka tylko nas Nati nauczyla ze wstawala ok 8.30-9.30 ;) wiec teraz to jakas masakra jest ;) moze znowu wroci jej to jak M do pracy pojdzie ;)

Wesolutka to ladnie ze nocka spokojna ;) na spacerku Domis tez spi jak zabity ;)
Placki dobre byly ???

Nic cza wstawac maz juz z kawa czeka ;)
 
reklama
Dzień dobry znad porannego cyca :)

U nas noc super, tylko 2 pobudki na jedzenie i jedzenie w miarę szybko załatwione, po jedzeniu spanko bez marudzenia. Zobaczymy jak dzień dziś pójdzie.
Ja też mam nadzieję że to nie kolki, cały czas liczę że nas tui ominie...

Marciatko a nie masz peleryny? Może to załatwiło by sprawę?

Mam jeszcze pytanie o kładzenie na brzuszku-kładziecietak zaraz po jedzeniu? Nie naciska wtedy za bardzo?

Miłego dnia wszystkim!
 
Co do mleka na ropiejace oko to sa tutejsze zalecenia :) u mnie dzialalo i to bardzo szybko :)

Dziewczyny jak szybko moga sie zaczac problemy z brzuszkiem czy z kolka? Moja Hania ma dopiero 4 dni a w nocy to byl jakis koszmar! Do 3 nad ranem wyla i nie mogla spac, nic jej nie uspokajalo. Myslalam ze moze ja cos zjadlam nie tak wiec jej butelke dalam ale po niej tez plakala :( nie za wczesnie na kolki?
 
Kara ja staram się poczekać tak z 15 min ale jeżeli mała strasznie się pręży i płacze to kładę od razu, co prawda często jej się w tedy ulewa (chociaż nie zawsze). Wydaje mi się, że niespodzianka trafia nam się zawsze jak mała wisi z 30 min na cycu jak ładnie je to jakoś problemu nie ma ;P

Kusiak u nas problem pojawił się właściwie po wyjściu za szpitala czyli w 4 dobie...a niby dopiero po 2 tygodniach powinno coś wyjść..
 
ania, dobre byly :p a nie robilam chyba z 4 lata :p moze dlatego tak smakowaly :)

kusiak, u nas zaczely sie w szpitalu czyli w 2 dobie.. nawet moja sąsiadka z sali mowila ze widac ze mala ma problemy z brzuszkiem..

animka, daj znac czy zadzialaja u was te kropelki. Mam znajoma w niemczech i zaoferowala si ze moze mi je kupic... a wolalam z pewnego zrodla niz przez allegro ;)

kara, ja odbijam po jedzeniu trwa to roznie, czasem 20 minut i najczesciej na bok klade, jak zaczyna sie wiercic to na brzuszek, a jak zasypia to sama sie przewraca na plecki ;)
 
Witam was. Nie mam znowu czsu na nic. Antek znowu bardziej kaszle. Pare dni było lepiej, teraz znowu kaszel większy... Już nie wiem co z nim...

Franek od tyg katar. Jeździmy co dwa dni do lekarza,osłuchowo czysty. W zeszły weekend całe 3 dni płakał. Lekarka podejrzewala alergię na bialko mleka krowiego, zapisała Babilon pepti i kazała zrobić badania a kierunku alergii. No i wyszly wskaźniki podwyższone,wiec alergia się rozwija. Odstawilam całkowicie pierś. Nadal jest niespokojny. Wczoraj na spacerze ciągle płakał... Także na razie ciężko... Daję espumisan przed każdym karmieniem,diclofor raz dziennie i czekamy na poprawę. Franio jak nie śpi, to płacze i marudzi,więc cały czas na rękach... Wszystko robię w biegu... Mam nadzieję ze to niedługo minie...
Pozdrawiam.
 
Dzieki dziewczyny, czyli mogly sie kolki zaczac jednak :( ale dlaczego w srodku nocy???!!!! :p no coz trzeba bedzie to jakos przetrwac. Ale brak snu mnie przeraza przy 3 dzieci. Na razie jakos ciezko mi to wszystko ogarnac. Tesciowa dzis wyleciala wiec jeszcze wiecej do ogarniecia bo o obiady przynajmniej nie musialam sie martwic a teraz jeszcze i to na glowie. No chcialam to mam :p ale myslalam ze bedzie troche latwiej :p
 
Nam sie kolki zaczely w szpitalu w 3 dobie, daje dicoflor raz dziennie 3 krople i narazie nie bylo powtorki tego koszmaru

Ja tez myslalam ze bedzie latwiej wszystko ogarnac a tu ledwo sie wyrabiam ze wszystkim przy jednym :p Chociaz zawsze myslalam ze chce jedynaka miec a teraz jakos tak przy tym calym niespaniu pampersach karmieniu juz pojawia sie mysl o drugim :D tylko maz caly czas mowi jedno i koniec, trzeba nad nim popracowac :)

Ale dziewczyny z drugimi/trzecimi szkrabami podziwiam was :D


 
reklama
Hej dziewczyny naszczescie temat kolek jeszcze mnie nie dotyczny i mam nadzieje ze w ogóle nie bedzie:)
Musze sie pochwalić. Dzis Liwia z rana dostała tylko pierś wypila 50ml i zasnela na 3 godziny :) moze uda mi sie karmic tylko piersia, jestem dobrej myśli
 
Do góry