reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Kusiak niech kruszynka szybko wraca do zdrowka, bidulka:(

Sonia Alex jest sliczny:D

My sie dzisiaj nameczylismy, maly od 15:30 do 20 cos fisiowal:/ co chwile glodny, uspokajal sie i zasypial tylko na mnie, a w lozeczku zaraz marudzil i plakal, poki co sytuacja opanowana i spi, szykuje sie na ciezka noc.

Odpadl nam dzisiaj pepuszek, wiec od jutra tez bede go kladla na brzuszku, bo wczesniej w takiej pozycji lezal tylko na mojej czy Meza klatce:)

Byla u nas polozna, ta sama do ktorej chodzilam w ciazy, wiec fajnie, bo ze znajoma lepiej:) pogadala troche, z malym wszystko ok, ma wpasc jeszcze trzy razy. Pierwsze szczepienie mamy na 12.11, do konca miesiaca ma jeszcze przyjsc do malego lekarka i wypisac skierowanie na USG bioderek, ale ponoc dlugo sie czeka u nas na terminy, wiec chyba pojdziemy prywatnie.

A mnie na slodkie ochota dzisiaj naszla, wiec sobie wciagnelam pare ciasteczek:D

Alicjaa oby malej dolegliwosci brzuszkowe szybko przeszly. A tak jak dziewczyny pisza, skonsultuj ten paluszek z lekarzem:tak:

U nas tez problem z dlugoscia nozek w niektorych pajacach:tak: w ogole to moj maluch ma 10 dni, a juz mi z tylu rzeczy wyrosl mimo, ze sie urodzil 54 cm.. rosnie jak na drozdzach:))

Rajo czekam na Twoja opinie o tym Delicolu, bo tez sie nad nim zastanawiamy:) jaka Polcia sliczniutka:D
 
reklama
witam wieczorowa pora :)

Kusiak wspolczuje zycze zdrowka malej a Tobie duzo sil :* tymbardziej to trudne bo hormony szaleja i baby blues :( mocno przytulam!

felicity, ale smaka robisz :) ja ze slodkosci tylko biszkopty i herbatniki pfff aa i kisiel z jablkiem ;)

Ala, lacze sie w bolu niewyspania, dzisiaj spalam 3 godziny w nocy, a Ola wstala o 7 wiec pospane... teraz znowu Zu daje czadu wiec nie wiem o ktorej sie poloze. Ja chce weekend bo w piatek maz bedzie pelnil warte przy mlodej i bedzie mnie budzil tylko na cycolenie.
Co do paluszka, my mielismy tak przy Oli tylko na raczce, z godziny na godzine bylo gorzej, az pojawila sie biala plamka z ropka. Oczywiscie byl to weekend, wiec nie chcielismy czegos gorszego zlapac. Moj maz obcial jej pazurka i ta ropa wyplynela. Popsikalismy octeniseptem (w sumie co chwile psikalam) i uwierz ze rano praktycznie nie bylo sladu. Jak powiedzielismy poloznej to powiedziala ze podziwia tatusia i ze gdyby bylo gorzej trzeba jechac do szpitala, bo moze dojsc do zakazenia.

animka uwielbiam Twoje posty :) czuje sie jakbym to ja pisala hahaha :)
mimo tej calej sytuacji jestes pelna optymizmu ;) powiedz mi dzialaja te krople u Was? bo do mnie juz jedzie buteleczka, ale znowuz tesciowa mnie nastraszyla ze strach dawac dziecku cos co nie jest na polskim rynku pfff
i juz nie wiem co robic, bo ona sie strasznie meczy i my tez...


Maddlenka, a nosilas juz chuste?

ania, ala tez korzystam z tej stronki - ulubiony dziwke naszej corki - suszarka classic ;)

Rajo, ponoc pokarm na noc jest bardziej tlusty - zeby dziecko dluzej przesypialo i przybieralo - tak slyszalam ;)
my delicol uzywamy i ze tak powiem szlau nie ma ;)

a dawala ktoras espumisan?
 
Wesolutka nie nosilam nigdy chusty,ale mam nadzieję,że to nic trudnego zawiązanie jej z maluszkiem.
My używany Espumisan. Daję przed każdym karmieniem i kolek nie ma. Daję, bo doktor kazała,a nie chcę ryzykować nie dać. Wiec tak naprawdę nie wiem jak bardzo działają.
 
Nie no tyle się opisałam i mnie wywaliło.
Kurczę nam jeszcze pępek nie odpadł,ale dostałam receptę na spirytus bo jakoś ta pielęgnacja na sucho do mnie nie przemawia

Felicity litości to telefon zapluje takiego smaka narobiłaś na ciasto :)

Alicja ja na youtubie znalazłam jakiś godzinny filmik z dzwiękiem suszarki

Animka w sumie wczoraj pełnia była :)

Rajo ja dzisiaj kupiłam Delicol

Bubbles oby nocka była lepsza

Maddlena to mowisz że espumisan działa u was,może i ja kupię jeszcze jutro
 
Maltanka mnie tez wywalilo ;/

A moje dzieci grzecznie spia od 21;) teraz nakarmilam malego ;)

Gosci mielismy poszli o 22 a my szybki prysznic i gotowi do spania jestesmy ;)

M narzeka ze go zab boli ;/ ciekawe jak w nocy bedzie...

Co do dzwiekow roznych to jeszcze nie zdarzylo mi sie puscic ;) ale jak cos to znalazlam stronke moze sie przyda.

Madzia mysmy uzywali przy nati espumisan i esputicon ale noe dawaly rady.. Nas za to ratowal bobotic i teraz tez go mamy ;)

A ja sie boje ze po chuscir maly bedzie chcial byc noszony ciagle...;/

Kurcze mam zagwostke.. Smaruje brzuch balsamem ujedrniajacym ale teraz chce tez smarowac mascia na blizny te moje rozstepy.. I tu jest pytanie ktorym kiedy i jak smarowac ??? Macie jakies pojecie o tym ???

Milej i spokojnej nocy zycze ;) buziaki
 
hej dziewczyny
cały dzień próbowałam napisać posta i ciągle coś eh ale wszystko czytam
Kusiak zdrówka dla córeczki :*
Alicja oby malutkiej też paluszek zszedł i ulżyło jej jakoś :*
Rajo super że już jesteś, ja też dziś kupiłam Delicol zobaczymy jak będzie czy się przyda, pewnie ta przyjemność nas nie ominie
wesolutka ja czekałam przez pogodę, no i w sumie zaraz po wyjściu ze szpitala jakoś nie czułam się na siłach, bo nawet śmiganie po schodach mnie męczyło, ale teraz już dobrze i zaczęłam dzisiaj spacerować, bo muszę wzmocnić plecy, bo już mega bola
ania na słodkie jakoś daję radę, dziś zjadłam jedno ptasie mleczko, a tak to biszkopty wystarczają, ale na owoce mam chęć cały czas, winogrona, banany, mrożone truskawki jabłka itd ah mogłabym na każdą przekąskę
Mój mały ślicznie cały dzień spał i w sumie teraz też śpi ale nie zjadł mi obu piersi więc musiałam sobie troszkę pomóc a teraz wracam do łóżka puki maluch słodko śpi oby do 6 ;)

Do rana ;-)
 
reklama
Witam z rana, poszliśmy spać o 2 był taki ryk i to dosłownie niczym nie dał się uspokoić, nawet suszarka niewiele pomagała. Dzisiaj chyba wykupię jeszcze pół apteki specyfików na tą kolkę. Potem wstał o 5.30 na jedzenie i póki co śpi.

Ania ja się smarowałam z 'Eweline' taki zielony balsam, ale to na cellulit rewelacyjnie u mnie działał i nie drogi. A na rozstepy zastanawiam się nad tym Bio-Oil ciekawe jak to działa:-/
 
Do góry