reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Na temat BIO OILa rozmawiałam ze znajomą aptekarką i jakoś nie była nim zachwycona. Raczej jako profilaktyka a nie na istniejące już rozstępy. Ja na szczęście nie mam z nimi problemu.
O CEPANIE też słyszałam dobre opinie.

Joan_Joan ale malutka pospała. Pozazdrościć.

Dooda tobie również. Mój się budzi 2-3 razy.

Maltanka daje od ok drugiego tyg dawałam 2x na dzień. Potem lekarka kazała przed każdym karmieniem. To miał wtedy trzy tyg.

Mały znowu chce tylko ba rękach.
Odebrałam chustę. Ale jakaś taka sztywna, muszę ją wyprać,może będzie inna. Na razie nie potrafię się nią omotać z Frankiem.
Pogoda u nas piekna. Dwugodzinny spacerek zaliczony.
Prasowanie mnie znowu woła...

Może zajrzę jeszcze później.
 
witajcie :)

felicity nie do wiary :) ja juz nie moge wytrzymac jak widze Twoje ciasta...
czekam az Ola wstanie i smigam do sklepu... bede robic drozdzówy :) o takie Brioszka do odrywania - Przepis
w ogole podziwiam organizacje przy trojce dzieci i talent do wypiekow ;)

maddlenka, a czemu zaczelas podawac - byly jakies problemy z brzuszkiem, czy lekarka zauwazyla wzdecia?
 
Hej:)

U nas dzisiaj nocka super:tak: Mały wstał po 3 i po 7, dawno nie byłam tak wyspana:)) Byliśmy na długim spacerku, zaliczyliśmy alarm, więc musieliśmy szybko podejść do moich rodziców na przebieranie i karmienie, ale po opanowaniu sytuacji udało się bezproblemowo wrócić do domku i jeszcze zaliczyć małe zakupy:) Syncio dalej śpi, więc mam jeszcze chwilę dla siebie:)

U nas Mąż jak mały marudzi, a ja chcę się np. wykąpać to mu puszcza suszarkę(z telefonu oczywiście:-D).

Maltanka współczuję nocnej akcji, oby dzisiaj było lepiej:tak:

Felicity ale pyszności, zaśliniłam ekran:-D
 
Hej!
My wlasnie wrocilismy z Pizza Hut. Ola byla bardzo zadowolona, Zuza zaliczyla za to podroz do szkoly i swoje pierwsze wyjscie do restauracji - wszystko przespala ;-)

A ja czuje sie pelna jak beczka :-D
 
Oj ja tez bym chciala gdzies wyjsc(restauracja.galeria itp) ale moj M niechce nigdzie malej zabierac... bo po co,bo zarazki. Tylko na spacery chodzimy.

albo tak spedzamy czas.. eheh
 

Załączniki

  • 1412876616828.jpg
    1412876616828.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 49
Witajcie ;)

Kurcze no zaczynam chyba powoli odczuwac zmeczenie.. Dzis z rana spacerek potem kawka z kolezanka i 3 dzieci w domu potem doszla jeszcze jedna i 4 dzieci w sumie... Oj to byl obled ;) ale nagadalysmy sie fajnie ;)

Zabawki do teraz rzadza ba podlodze w pokoju ;)

Co do bio-oil to ja tez uzywalan i kiepsko bylo widac poprawe...
Za to teraz wlasnie mam cepan i zobaczymy ..;)

Kurcze strasznie mnie dzisiaj suszy ..

Felicity pizza ??? Myssmy jedli sklepowa ;) dolozylismy pare dodatkow i tez dobra byla ;)
Dzieki za przepisy ;*

Bubless dobrzr ze maly taki grzeczny ;)


Spac mi sie juz chce .. I glowa boli... Nati je kolacje zaraz kapiel i do wyra ;) a my razem z nia ;)

Dobranoc ;*
 
reklama
Witajcie Wrześniuweczki :)
Dzień zapowiada się dziś piękny ok 20 st i tak do końca tygodnia, trzeba skorzystać w jakiś sposób ;-) Mały ładnie mi dziś spał jedzonko o 22, 00.30, 3 i 6.30 dopiero jeden raz więcej niż np wczoraj jakoś nie wytrzymał 4h ale w dzień za to wręcz przeciwnie więc nie narzekam.

Tak patrzę od wczoraj na te wasze wypieki i zastanawiam się czy generalnie jecie wszystko do wystąpienia jakichś problemów z brzuszkiem czy się ograniczacie w produktach?
Ja zjadłabym takie mocno czekoladowe drożdżowe ciasto :-p
Kończę to karmienie i śmigam na śniadanie bo przy porannym karmieniu to już mnie zawsze ssie głód. Udanego poranka ;-)

Dziewczyny ile kosztowały wasze sesje maluszkowe i w którym dniu je robiłyście?
Emka jak tam u Ciebie pierwsze dni w domu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry