reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Kurcze ja tez z bioderkami bez problemu, wizyte umawiaja tak zeby bylo dobrze, tylko z poradnia audiologoczna mialam problem ale tez mnie kobieta wcisla jeszcze na pazdziernik,

Padlam z malym i mezem i spalismy jak zabici od jednego karmienia do nastepnego, udziela sie zmeczenie:(
 
Bubbles - daj znac jak poszlo z butla na noc i ile trzeba sciagnac.
Moje dziecko juz ponad 1.5h wisi na cycu....i normalnie nie idzie jej polozyc spac....nirmalnie zaraz sie poddam i bedzie spac ze mna ;-)
 
Dziewczyny nie nadrobilam niestety
Widzicie ze nawet mam problem sie odezwać ... Kurcze to ktos cos tu tam i maluszek .

U nas wszystko dobrze jesteśmy od pn wieczora w domku, maluszek raczej spi ładnie , regularnie , czasem jak cis zjem to na problemy ale generalnie spokojny jest ;) zakochana jestem w nim po uszy ;)
Udaje nam sie cycowac ładnie tyje :) była u nas polozna juz dwa razy brak zastrzeżeń do małego , mnie zdjęła szewki juz, zostawiła te w środku i dobrze bo bolało ...
Pewnie jak maz wróci do pracy w sr to zacznę sie wiecej udzielać , teraz bardzo mi pomaga ;) i fantastycznie sie sprawdza w roli ojca , ja zreszta tez śmieje Sie ze urodzilam sie by byc matka ;)

Pozdrawiamy serdecznie wszysykie mamusie i dzidziusie ;*
 
hej dziewczyny wiem, ze niektóre kupowały termometr microlife 150, jaka jest wasza opinia? ja go trochę nie rozumiem bo nawet jak mierze temp ciała kilka razy w tym samym miejscu wynik jest za każdym razem różny :-( nie wiem czy była ale nie mam indtrukcji.
 
Witam w wolnej chwili.
Widzę, ze nie tylko mój Franio jest takim wymagającym egzemplarzem ;-) wczoraj spał praktycznie 2 godz na spacerze a porto ciągle płacz, musze go nosić, jak zaśnie odkładam do łóżeczka, śpi 15-30 min i znowu na ręce. Więc jeśli nie je i chwilowo nie śpi, to marudzi i popłakuję. Do 3 tyg bylo super, a teraz tak mu się odmieniło.
My bioderka mamy 28 października i tez mi się wydaje,że to raczej obowiązkowe.
Dobra,odkładam moją beksę do łóżeczka, jak zwykle zasnął przy odbijaniu. Ciekawe ile pośpi...
Współczuję wam tego mega zmeczenia... Franek świruje w dzień,ale przynajmniej w nocy śpi.
 
Ann ja mam ten termometr i faktycznie roznice sa ale bardzo nieznaczne, wydaje mi sie ze to od odleglosci zalezy

od wieczora podawalam espumisan przed karmieniem i noc bez prezenia sie i nawet ladnie przespana, rano to nawet nie wiem kiedy kupsko poszlo, oby tak juz zostalo. Milosz ma 3760 o kilo wiecej niz urodzeniowa :)

I pisalam na laktacyjnym o bolu piersi.. i wiecie co to!? Rozstepy, takie ze az szok blizny bordowe jakby zyletka ponacinac :(((( a w ciazy ani jeden sie nie pojawil :(
 
reklama
Mi też kazała wcześniej dawać.

Z resztą powiedziała ze na wielu lekach piszą, żeby nie podawać tak małym dzieciom tylko dlatego że nie robi się badań na takich maluszkach.
Ale oczywiście sama bym nic nie dała bez konsultacji z lekarzem.
ew. Espumisan.
 
Do góry