reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Asia nie wiem a Czwmu chcesz odkładać ?
Karmi tez polecam, ale przede wszystkim duzo jesc i pic wody niegazowanej to ma duży wpływ, jak chciałam rozbujać laktacje lub miałam wrażenie ze cos mało to po karmieniu zaraz ściągałam laktatotem , - choć ja moge oddac bo mnie nawal spotkał na bank jakiś skok u nas bo Nikos ssał jak opętany w ostatnim czasie a mnie teraz ma cycki rozwalić , wlasnie obudziłam sie zalana ...ale Przybahmniej syn sie naje :) syn najedzony , pokarm ściągnięty do poczucia ulgi 150:/ ale przynajmniej jest do zamrożenia , Asia polecam to ściąganie po karmieniu to pomogło koleżance rozbujać .

Dzien dobry bardzo ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry, dzień dobry :)
Jestem i żyję ale święta i tyyyle dni wolnego mnie pochłonęły. Oczywiście dni wolne mieli wszyscy pracujący dlatego odwiedzin nie było końca... ale już dzisiaj siostra wyjeżdża, druga siostra jutro i znów wszystko wraca do normy:)
U nas pierwsze święta z Lilką minęły cudownie. Mała śmiała się do wszystkich, z wszystkiego :) No i doczekałam się upragnionego śniegu. Co prawda dopiero w 2 dzień świąt ale było ślicznie i biało wszędzie. Dzidzia była pierwszy raz na śniegu ale nie mogę powiedzieć że była zadowolona bo minkę miała kapryśną :)
A w Sylwestra, w przeciwieństwie do Waszych maluszków, Lila była bardzo niespokojna... Niby spała ale co chwilę musiałam biegać do pokoju bo sobie popłakiwała.

Kurcze, wczoraj Was przeczytałam i aż mi było głupio bo jakieś 15 min przed tym, prawie się posprzeczałam z mamą. Ona właśnie mi mówi żebym już zaczęła wprowadzać marcheweczkę, jabłuszko a ja, oburzona jej mówię, że absolutnie, że dopiero w 6 msc i tak dalej, jak to w mądrych książkach jest napisane :p No a Wy już podajecie:) jaki człowiek jest niedoinformowany!:/ cieszę się, że tyle można się od Was nauczyć :*
Elleni super, że Twojej córeczce tak posmakowały nowe przysmaki :):):) ja też planuję sama gotować :)
Asia, kryzysu laktacyjnego nie miałam ale i bez tego bardzo dużo staram się pić wody chociaż nie przepadam za piciem gdy mi się nie chce... O piwie też kiedyś słyszałam że ponoć pomaga ale nie próbowałam. Haha ale miałaś sen:p Mam znajomego, który jest smakoszem piwa i jeździ po różnych piwiarniach... Umie po smaku piwa poznać które to piwo. Mi każde smakuje tak samo:p no chyba że jest smakowe :D
Gratulację dla Igorka! to duży sukces przewrócić się z plecków na brzuszek:) Moja Lila jest ostatnio leniuszkiem i zauważyłam, że gdy ja kładę na brzuszek leci mi zawsze na lewą stronę.
EmKa, zazdroszczę, że możesz ściągać bez problemu pokarm:) Ja to tylko piersią muszę karmić bo jak chcę ściągać to nic nie leci. Ale o tym już kiedyś pisałam:)
 
Witajcie
EM Ka chyba będę musiała odłożyć bo mały chyba złapał ode mnie katar:-(teraz co raz kropnę mu nasivin i zobaczymy co wyjdzie do 8 stycz. z tą szczepionką.
Właśnie też zaczęłam się "doić" i zobaczymy. Dzis czytałam że miękkie piersi wcale nie oznaczają braku mleka ponoć to działa na zasadzie podaży i popytu. A co ile godzin klarmisz bo u mnie to średnio co 1,5h
 
Asia moja tez nie miała drugiej dawki bo starsza siostra złapała infekcje i wolalam przelozyc gdyby tez miala zlapac tego wirusa. Mamy 14.01 ;) lepiej poczekac bo to jednak oslabia organizm.

A co do kryzysu laktacyjnego to mialam przy oli i trwal dwa dni. Wisiala non stop na cycku i pomogło wlasnie karmi :) raz dalam mm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asia jak nie chcesz karmi to są też herbatki ze słodem jęczmiennym (bo te z ziołami raczej nic nie dają). A poza tym woda, woda, woda...
 
wesolutka85 ja już przekładam 2 raz... za pierwszym razem mały był dla pediatry niewyraźny ale faktycznie był jakiś dziwnie smutny...\
kara_13 dziś kupiłam flrmatiker jest własnie na bazie jęczmienia.
Pastelowa a jak ściąga Twoją małą na lewą stronę? żeby to nie było wzmożone napięcie mięśniowe. I jaką podjełas decyzje co do wprowadzania nowego jedzonka?
 
Asia polecam, Kwas Chlebowy...działa cuda, melisę i dużo duzo wody.Jak czasami odciągnę laktatorem małej mleczko na moja nieobecność to potem nawał mam:-)
 
DOODA dzis cały dzień się "ciągam" laktatorem i zobaczymy. HEHE ale by było gdybym jutro miała nawał :-D

Dziś zauważyłam, że mój mały leżąc na pleckach podnosił nóżki i stukał nimi w chodzik na którym jest powieszone małe pianinko i nie wiem czy robił to świadomie. Myślicie że to możliwe?
 
reklama
Do góry