reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
A to nie wiem, ona jest jakaś dziwna:p próbowałam jej zrobić fotkę w trakcie ale zawsze sie nie wyrabiam hehe i jest tak:
 

Załączniki

  • 1420326009834.jpg
    1420326009834.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 73
Asia my sie przyprawiamy średnio co ok 3h, ostatnio był skok na 12 tyg i było co 12 tyg i to wlasnie wtedy miałam wrażenie tez ze sie nie nadarzają napełniać , a teraz sa full, chyba ze mało zjem , dlatego pisze ze Twoje jedzenie i picie to bardzo bardzo wazne!
To z nożkami możliwe mój od jakiegoś czasu kopie w zabawki ba macie i wciąż wyglada to jakby nieświadome, ale o ciumkaniu stop jeszcze nie ma mowy, nawet ich nie łapie jeszcze jest na etapie ich obserwacji ;)
 
Asia, oczywiście, że miękkie piersi nie oznaczają braku mleka. Ja już od dłuższego czasu mam miękkie piersi i bardzo rzadko się zdarza że są one twarde. No chyba że moja panna w nocy zapomni sobie że trzeba się obudzić na jedzonko to wtedy faktycznie są twarde i pełne:)
Jeśli chodzi o szczepienia to nawet jakbyś poszła w terminie na szczepienie a Mały byłby niewyraźny czy miał katar to i tak go nie zaszczepią więc nie przejmuj się gdy przekładasz, też bym tak zrobiła. Na szczęście Lilka na razie nie choruje więc wykorzystujemy to i się szczepimy. 13 stycznia mamy 3 dawkę 6w1.
Czytałam o tym napięciu mięśniowym i raczej Małej to nie dolega bo żadne z objawów nie pasują. Myślę, że to trochę moja wina z tym że ją ściąga (tak jakby jedną rączkę miała silniejszą) bo nosiłam, lulałam ją zawsze na jednej stronie. Przy okazji szczepienia powiem o tym pediatrze i zobaczymy czy będzie konieczność rehabilitacji czy może pokarze mi jak ćwiczyć.

Hihi tak myślę, że nasze dzieci wchodzą w etap dostrzegania swoich nóżek:) Lilka też jest nimi zainteresowana i cały czas podnosi je do góry, patrzy na nie i spuszcza w dół:) no i oczywiście przy kąpieli pokój pływa w wodzie bo Mała pluska nogami jak szalona:) Nie wkłada jeszcze nóżek do buzi ale 2 dni temu zaczęła je łapać rączką.

a jak u Was jest z gaworzeniem? Bo u nas Lila jakby zamilkła od jakiegoś czasu chociaż wcześniej wydawała z siebie przeróżne dźwięki. Teraz to tylko jak się złości to na mnie krzyczy i czasem powie "buuu"...
 
EM Ka mój Igoras tez jeszcze nie łapie stópek ale już chyba niedługo bo też je wysoko podnosi na macie.
Pastelowa na mnie moje dziecko też "krzyczy" i z impetem rozkłada ręce na juzuska i nimi potrząsa jakby chciał mnie przestraszyć. Zważam, że będzie małym wstydkiem bo jak patrzy w lustro będąc u mnie na rękach to chowa głowę w ramionach, wcześniej tak nie robił.

Kolejny skok rozwojowy trwa mój młodzieniec jest mega płaczliwy i chce ciągle na ręce. W dni kiedy wychodzimy na spacerki jest ok i wieczorkiem szybko zasypia ale gdy zostajemy w domu to już makabra i łzy jak grochy wszystko przeszkadza, czasem to się zastanawiam czy czasem go coś nie boli.
Dziewczyny szukam leżaczka bujaczka czy możecie coś polecić? Bo tak się zastanawiam gdzie ja tego malca będę karmiła póki nie siedzi :confused:
Leżaczek/siedzisko Dżungla 60340 :: E-mama czy któraś z Was go ma?
 
Ja troche jak filip z konopi ;)
Asia a nie lepiej kupic krzeselko z opcja regulacji oparcia ? Ja tez nie mam lezaczka i kupilam krzeselko Chicco Polly 2w1.
 
reklama
To moje krzeselko za tyle kasy(nie adekwatnej do jakosci wykonania i materiałów) strasznie słabo wygląda, gdybym miała do tego pudełko (dostałam złożone by ładniej pod choinką wyglądało) to bym to sprzedała i coś innego kupiła.. no ale cóż jak juz jest to wykorzystam
 
Do góry