reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Amaliee ale ja nie napisalam.ze nie mozna miec wlasnego zdania tylko ze wiekszosc rzeczy ktore dziewczyny chwalily na forum w jakikolwiek sposob a juz troche czasu tu jestesmy to Tobie nie pasowala.

moze to mylne wrazenie takze bez spiny.

ja rowniez nie bede kupowac dreqnianego bo tak zachwalacie to proste krzrselko z Ikea ze chyba tez sie skusze bo mam bardzo malo miejsca w domu na takie z bajerami.
co do chodzikow mam mieszane uczucia. Maja nie miala, kolezanki synek odkad sonczyl pol roku smiga w chodziku i wydaje mi sie ze to chyba nie jest zbyt zdrowe...
 
reklama
Amaliee ja mam to samo zdanie co ty o chodzikach:)
Moje krzesełko na szczęście ma odpinany materiał
No my 22 zaczynamy zabawe z jedzeniem, zobaczymy jak bedzie:)
 
Kurcze nie słyszałam złych opinii o chodzikach poczytałam trochę - macie racje, pozbędę sie tego co dostałam. My zaczynamy z marchewka w sobotę... ale jestem ciekawa reakcji, mój małż nawet sie zaoferował ze osobiście poda małemu jedzonko. Ja mam robic za reportera - aparat i kamera z dłoń.
 
Ja też słyszałam negatywne opinie na temat chodzików.
Amaliee,to Twoje krzesełko to faktycznie straszny niewypał:/
Asia, ja jestem zadowolona z ciuszków ze Smyka:) muszę się wybrać na jakieś większe zakupy bo Mała rośnie jak na drożdżach i komoda robi się pusta pomalutku;)

Przepraszam, że dzisiaj tylko tyle ale nie mam weny...
 
do Smyka to najlepiej chodzić w ciągu tygodnia bo na weekend ceny fruną w górę. Swego czasu dość często go odwiedzałam i tak przez przypadek przy zakupie grzechotek wyszło cena w tygodniu 45 w weekend 60 PLN.

Dziewczyny czy czujecie czasem że macie macicę? tzn czy czasem przy mocniejszym naciśnięciu coś Was boli?

.
 
Asia,, nie miałam już dawno takich dolegliwości. Może przez jakiś tydzień po ciąży "czułam" macicę ;) ale to normalne bo się obkurczała ale teraz to nie. A bardzo Cię boli? Może lepiej sprawdzić co to? :)

U mnie dzisiaj nastrój podobny do pogody. Jest szaro-buro, nieprzyjemnie i przenikliwie zimno. Spacerku dzisiaj nie było i nie będzie:) Lilianka zasnęła a ja z kubkiem herbaty z sokiem malinowym i cytrynką grzeje się od kaloryfera:)
Mała dała mi popalić w nocy... nie wiem dlaczego. To pierwsza taka noc od dawna. Budziła się średnio co godzinkę i marudziła. Dzisiaj też jakaś jest nie w sosie. I na dodatek zrobiła gigant kupkę po pachy więc zrobiłam jej kąpiel w południe bo inaczej nie było szans jej umyć:)

Nie wiedziałam, że w Smyku robią takie akcje z cenami... wow dobrze wiedzieć;) Ja tam zabawek nie kupuję bo są dużo droższe niż na necie:)
 
Fakt przeceny maja dobre. W 5.10.15 tez sa niezle i dostawa gratis byla do wczoraj ale z rozmiarówkami ciężko nic nie kupiłam.
Amaliee spróbuj bywa taniej niz w sklepie.
Dziewczyny a czy Wy próbowałyście kupować ubranka w USA? ja dostałam kilka i przyznam że bawełna o niebo lepsza i rozciągliwa. Kolorki nie blakną po prostu super.
 
reklama
Amaliee, oj zgadzam się co do Pepcco! Byłam raz w tym sklepie i już więcej tam nie zaglądam... patrzyłam na 5 10 15 ale właśnie z rozmiarami już ciężko:) c&a nie sprawdzałam jeszcze:)

Asia, z USA nie zamawiałam ale dostałam ubranka. Co prawda jeszcze ich nie prałam, bo to są ciuszki na 6-9msc, więc nie wiem jak się będą zachowywać po praniu, ale w dotyku faktycznie są przyjemniejsze niż te nasze :)
 
Do góry