reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hej!!! Odpoczywam własnie po obiadku.Nic mi sie dzisiaj nie chce a miałam tyle do zrobienia ::) ale gdzie tam ranek ;D Odpoczne troszke i chwytam sie roboty.
Grooha mi kazał sie mój gin wstwic do szpitala tylko z tego powodu że ja juz skurcze mam od jakis dwóch miesiecy i byłam chwilowo na ScopolanieTeraz odstawiłam od poniedziałku i kazał mi przyjechac sie przebadać.Półtora tygodnia temu nie miałm juz połowy szyjki i rozwarcie na 1 cm,a jutro ma wekendowy dyżur i powiedział że jak bedzie to już na tyle dojrzałe to nie będziemy czekać do terminu tylko da mi kroplóweczke i posara sie mi pomóc szybciej urodzić.Nie wiem jak to tam u mnie wygląda w środku ale nie chciałabym już wracać jutro do domu.Psychicznie już jestem przygotowana na ten moment...
Martadaj znac co tam nowego po wizycie. Ja tez już mam strasznie popuchnięte ciało.Szczególnie stopy ,wieczorem mi sie wydaje że zaraz mi skóra na nich peknie bo tak jej mało.
Joanka ciebie to podziwiam,egzamin prawie w terminie porodu.JA TO BYM JUZ MIAŁA Z NERWÓW PO WSZYSTKIM :p :laugh:
Ide sie przekimac troszke.Narazie.Papa.
 
reklama
Witam
Widzę że ostało się jeszcze kilka zniecierpliwionych mam ;)
a u nas wszystko w porządeczku bylismy już u lekarza,Kubuś rośnie jak na drożdżach lekarz pochwalił też mamusie że na samym cycu dzidziuś ładnie przybiera na wadze :)
wczoraj w nocy troszke mi marudził już sama zaczynałam płakać chyba miał kolkę ale nie jestem pewna ::)
szwy prawie zagojone,sutki w idealnym stanie i wogóle nie mam co narzekać ;D
a co tam u ANIULKI ciekawe ::)
 

ten post powyżej jest tu potrzebny jak psia kupa na chodniku przed dobrą restauracją ;D
jak to jedna koleżanka wrześniówka ujęła:
"jakież nudne zycie musi prowadzic ta osoba zajmując sie takimi rzeczami"
myślę, że moje koleżaki wrzesniówki nie sa zainteresowane informacjami, które tutaj serwujesz
ale jesli czujesz sie wtedy lepiej...

jaką ty nienawiścią musisz sie kierować... ::)

Izis jak sie miło czyta, że wszystko u Ciebie tak się świetnie układa :laugh:
więcej takich postów u wrześniówek !!!!!!!
 
Koleżanko fanmeluni spadaj na swoje forum nie mieszaj tu wiecej zajmij sie swoja nudna,głupią osoba nikt nie ma ochoty czytać bzdur które tu wypisujesz i nas naprawde nie obchodzi co Melani pisała na tamtym forum u nas jest jak najbardziej wporządku więc NARA...
 
Izis ;D

kolki, to są (dzisiaj sie dowiedziałam od koleżanki :p ;D)
jak brzuszek maleństwa jest twardy i płacze dość długo
a to co ja nazywałam kolkami, to okazały się zwykłe bączki ;D

tutaj można poczytac o kolkach

http://www.lmm.pl/porady/karmienie/kolki.html


kupiłam dzisiaj książkę Tracy Hogg - biblię lipcówek ;) one są zachwycone ta ksiazką i ją bardzo polecają
 
no to jestem,
po wizycie u gin
rozwarcie na 2 cm, ale niestety główka dziecka jeszcze wysoko
jeżeli będe lepiej się czuła,( tzn, jezeli chce) to mnie przyjmie na oddział, ale wywoływac porodu nie bedą
według niego wszystko jest na dobrej drodze , i w ciągu tygodnia urodzę sama  ::) ::) ::)
dziecko waży około 4 kilo ;D
dużo sie ruszać i hartować brodawki 3 razy dziennie ;D
takie zalecenia!

Izis ale fajowy Twoj Kubus!!!
 
reklama
Do góry