reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

No i niestety jeszcze jestem w domu!!!!! I nadal 2w1!!! Rano pisałam Melanie na priva i widze że raelacje wam zdała.Dzięki Melanie! Byłam w szpitalu i niestety szyjki jeszcze zostało 1/3 a rozwarcie jeszcze tylko na 1 palec :p.Mówił mi że dał by mi kroplowke ale zamęczył by mnie dzisaj.Rozmasował mi szyjke i powiedzał że jak nic mnie nie złapie to mam we wtorek przyjść normalnie do kontroli wtedy mi powie co i jak i umówimy sie na piątek.Był pewien że do dzis mojej szyjki juz nie będzie a tu taki pech .No trudno ,trzeba jeszcze troszke podeptać.Chyba będe jednak ostatnia. Może okna dziś pomyje ::) ;D
Gabi to troszke sie należałas  wtym szpitalu.Ale na szczęście juz w domku.Wklejej Mikołaja!!!
Ide cos robic bo mnie nerwy zżerają.Myslałam że już mnie dziś nie pusci do domku,a tu masz...  Zjem coś i do pracy.naraziekobitki.Wpadne póżniej.Pa. :-* :-* :-*
 
reklama
Cześć Babeczki, ;D ;D

dziękuję za miłe powitanie. :laugh: :laugh:

Pisze szybciutko bo chciałabym wkleić jeszcze kilka fotek póki mały śpi. A muszę się pochwalić, że mój syn w domu jest na medal. w nocy karmiłam dwa razy, o 12.00 i o 3,20 bo tak się obudził. Następną pobudkę zrobił sobie o 9 rano :laugh: ;D :)

tak, że jestem wyspana na maxsa. Wszystkim życzę takich aniołków.

Lecę wklejać fotki
 
Cześć Aniulka! Gratulacje! Łukasz wspaniały!

Mój mały też śpi w nocy po 6 godzin.
Wczoraj miał okropny dzień. Cały dzień ryk. Może dlatego że się rodzina zjechała ( z dziećmi) i w domu był harmider.

Pozdr.
a
 
Aniulka witamy w domu ;D. Wszystkie tylko pytały no kiedy ta nasza Aniulka będzie znowu z nami i proszę, wreszcie się doczekałyśmy. Gratuluję raz jeszcze synka rekordzisty.

Marta ja już od rana biegam i sprzątam, bo właśnie kończymy remont kuchni, ale Małemu jak zwykle nie spieszno!!! ;)
Masz może jakieś przeczucia?

Ola super sper super. Gratuluj syneczka (widzę, że drugie imię ma po tacie hihi).

Dalej czekam na mojego synka. :-[
 
Witaj Gabi :D
ANIULKA twój Łukaszek to naprawdę słodziutki chomiczek ;D
MEALNIE a twoja Paris też takie małe złotko ;D
 
Aniulka pisze:
w nocy karmiłam dwa razy, o 12.00 i o 3,20 bo tak się obudził. Następną pobudkę zrobił sobie o 9 rano

Aniulka my mamy podobnie:

Pariska koło północy dostaje mleczko :D, my jeszcze wtedy nie śpimy
później budzi sie między 3:00 a 4:00
i kolejny posiłek 7:00 - 8:00 wtedy już wstajemy
...no chyba, że jeszcze jakas mała kimka ;) ;D

Aniulka
słodziaczek z tego Twojego chomiczka :D :D :D
i co teraz mówią Panie w przedszkolu jak mąż odprowadza Kubusia ???
Te co się tak dziwiły, że Ty JESZCZE nie urodziaś
i co powiedziała Pani ze sklepu?? ;D


ciekawe co u naszej fokki, karo]no i co u Tuni ?????? ::) ::) ::)
 
Cześć dziewczyny.
No i uff, doczekałam tego egzaminu, byłam, napisałam i wyniki niestety w poniedziałek. No i tak mój termin porodu może się w nieskończoność przeciągać... Ale najwaniejsze napisałm to ci wiedziałam...nie wiem czy zaliczę, ale przynajmniej wiem jak wygląda ten test...

W nocy miałam skurczybyki i biegunkę, ale sama nie wiem czy z powodu zbliżającego się porodu czy ze stresu przed egzaminem. W każdym bądź razie, byłam porządnie wystraszona, że nie doczekam rana...2 w 1...

Teraz po tym zakuwaniu sama nie wiem co zrobić z czasem. Jakoś tak opadłam z sił. Poszłabym na zakupy ale kasy brak, a tu dopiero 23...do 1 trochę zostało. Powiedźcie mi czy za poród rodzinny płaciłyście coś?

Aniulko witamy cię serdecznie. Łukaszek oczywiście git. Super że ci cycolenie na razie wychodzi. Zdjęcia jak zawsze w takich okolicznościach wzruszające.

Ola gratuluję. W końcu się doczekałaś. Czekamy na ciebie, maluszka i fotki.

Beacia, Marta Grooha a my  dalej jedziemy z brzusiami. Do końca nam już godziny zostały ;) Ja powiem wam, jak myślę o nocy to dostaję dreszczy. Są przeokropne, zero spania i przewalanie się z boku na bok...

Miłej soboty kochane. Idźcie na spacerki z wózkami i z brzuchami, bo to słonko niedługo zmieni się w jesienną paskudną chlupę.
 
reklama
Joanko z tego co wiem to u nas się płaci tzw. cegiełkę za poród rodzinny, na Brochowie 100zł, a na kamińskiego 150zł.
Cieszę się, że już jesteś po egzaminie i stresach z nim związanych, będzie dobrze, zobaczysz. :laugh:
 
Do góry