reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Aniulka pisze:
Melanie podziwiam Cię ze tak szybko wyszłaś z Paris...odważna jesteś ;)

Aniulka
to jakoś tak samo wyszło
ja nic nie przyspieszałam

Co masz na myśli pisząc odważna ::) ;D , bo ja chyba nie świadoma jestem, a nie odważna ;D
 
reklama
Karolina22 Twoja córeczka urodziła sie 20 sierpnia czy września??
Napisaliście, że sierpnia ale to chyba pomyłka ::)

gratuluję Karolinko,
prawie udało się Wam pobić rekord wagowy Łukaszka Aniulkowego :D
 
Z mamusią na plaży ;)

15zu1.jpg
 
Hej kobitki!!! Ja tez nadal 2w1. Nic mi sie dzis nie chciało .Pogoda taka fajna ,a ja cały dzien przeleniuchowałam.Poszłam rano na kawke do tesciowej i przyszłam dopiero po obiadku.Potem troszke popatrzyłam na tv i podrzemałam.Potem pomy.łam dopiero po wczorajszych poprawkach malarskich,pomogłam mężowi ogolic pieska i robilismy grilla. Teraz wybrałam go do pracy i mam chwilke dla siebie.Poklikam troszke i ide poczytac harleqina bo wczoraj zaczęłam i fajny jest.Od wczorajszego masażu szyjki cały czas lecą ze mnie takie brazowe upławy.Może wreszcie zaczyna sie coś dzic tam u mnie ::) Troszke mnie stresuje tez nocny brak męża w razie czego ,ale teść komórke ma cały czas przy sobie i moge dzwonić.
Zazdroszcze Wam rozdwojonym.Taka piękna pogoda,możecie ze swoimi pociechami połapac troszke ostatnich promyczków słoneczka. Miejmy nadzieje że ciepłe dni szybko nie mina jeszcze.
Parisśliczny widok!!! Mamusia i córka w błogim nastroju :laugh:
 
Nadal tkwię 2 w 1. :(

Szykuję się na ślub w sobotę i muszę kupić jakąć elegańciejszą sukienkę ciążową.
Zdecydowaliśmy z synkiem, że będziemy się dobrze bawić. ;D

Super Melanie zdjęcie.
 
Ja rez melduje że sie nie rozdwoiłam!!! :p
Wybrałam córe do szkoły ,zjem sniedanko i ide dalej komarować az do kawki.Podrzemie przed tv.
Dzis troszke prania trzeba zrobić i podłodi wytrzeć.Jutro wizyta u gina ,ciekawe co mi tym razem powie ::).
Widać że dzień dziś tez bedzie fajny,bo u mnie juz słoneczko slicznie świeci.
Życze miłego dnia!!! Narazie!!! :-* :-* :-*
 
hej! ja też melduje sie 2 w 1!
wyprawiłam mężczyzn z domu, wypiłam małą kawke
chyba też jeszcze sobie poleże
u nas słonce od rana, fajnie

Karolina doczekała sie w końcu,
Gratuluje córeczki!!!
miłego dnia dziewczyny!!
 
Witajcie ciężaróweczki, fajnie że nadal jedziemy razem, uważajcie tylko na pobocza i nikogo nie zabirajcie ze sobą na stopa ;)
Może się uda i razem hurtowo urodzimy jednego dnia?
To który dzień wybieracie ?
Ja zgłaszam tylko porę, zdecydowanie wolę po dwudziestej, kiedy mój luby już na postrunku jest... ;D

U nas pogoda również zachęcająca do spaceró. Szkoda tylko że ja jakoś jak słonisku pięciotonowe nie mogę nogami przebierać za moją Majką ...

Wyniki egzaminu dzisiaj a ja te dwa dni to ze stresu nabawiłam się biegunki i doła. Ciągle mam fazę przypominania sobie krok po kroku każdego zadania i analizowania, no i tak doszukałam się już 4 błędnych odpowiedzi, a można mieć na 16 zadań 6 błędów...buuuu

Piotruś mówi ( moja druga połowa) że to pryszcz, że najwyżej pójdę drugi raz. Ale z tym egzaminem jest tak że ja mogę pójsć dzisiaj i zaliczyć, a jutro napiszę to samo i nie zaliczę. Kwestia przypadku. Robisz zadanie pól godziny, gdzieś się kopnęłaś i jedzie ci cała robota do kosza.
Paskudztwo cholerne.

Dosyć bidolenia. Co u was mamusie rozdwojone, dzieci nocki zaliczyły wzorowo ?
U mnie skurczy, czopa i innych objawów brak. Nie mam odwagi biegać po schodach, merdać swoje brodawki czy kąpać się we wrzątku. Jakoś tak się boję tego co mam nastąpić. Chyba zostawię sprawę terminu w rękach natury.

Buziaki i miłego Poniedziałku :-* :-* :-* :-*
 
Biedne ciężaróweczki widzę że dostajecie już chopla ale co sie odwlecze to nie uciecze ;D
U nas nocka po wdrażaniu rad Tracy Hogg całkiem.całkiem Kuba budził się równiutko co trzy godz. a teraz muszę pilnować by w dzień mniej spał to wydłużą się godziny spania nocnego ::)
JOANKA nie przejmuj sie tak tym egzaminem zobaczysz wszystko będzie dobrze ;) nie przysparzaj stresu dzidzi ;)
 
reklama
Do góry