reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

hej!
ja tez melduje się 2w 1
jestem wystraszona od wczoraj, bo Igor wrócił ze szkoły z gorączką 39
nic go nie boli, tylko gorączka
więc muszę poczekać
zobaczyć co będzie

Fokka rzeczywiscie poród expresowy
Gratuluje Jerzyka!!

Grooha, Beacia a co z wami?

miłego dnia dziewczyny!!
 
reklama
a co napiszę sobie setnego posta  ;D

idę zaraz do miasta, poszukiwania pościelki ciąg dalszy! albo jeszcze poczekam i kupię w pażdzierniku ;)
jak będę dłużej w ciąży to połamią mi się wszystkie kości, nie mogę ani leżeć ani siedzieć bo tak okropnie bola mnie biodra i kręgosłup! kręgosłup to z powodu wieeelkiego biustu, mam nadzieję, że ta mleczarnia będzie chodziaż rentowna!!!!

życzę wam dzisiaj ładnej pogody, żeby maluszki mogły jeszcze złapać trochę słonka!

a i jeszcze raz ponawiam pytanie, czy któraś z was miała przed porodem amnioskopię, to jest badanie czystości wód płodowych, słyszałam, że bywają przyjemniejsze rzeczy niż to badanie?
 
marta mają zrobić to badanie dlatego, że jestem nieobliczalna :) mam dużą rozbieżność terminów, wg OM na 18.09, ale wg usg na 28.09, a cykle miałam bardzo bardzo nieregularne od 20 do nawet 50 dni!
wygląda na to, że poród nie zacznie się tak szybko, bo główka jeszcze wysoko, no i tak dla pewności robią to badanie.
 
to życzę powodzenia i mało bólu!
może po tym badaniu coś się zacznie!
u mnie wg OM termin był na 20, a wg pierwszego USG 28 września
też miałm nieregularne cykle , ale nie aż tak bardzo!

trzymaj sie dzielnie Tuniu!
 
Nadal tkwię 2 w 1.

Tunia rzeczywiście słyszałam o amnioskopii, że to takie nie jest fajne, ale dla dzidzi dobre, bo oni w ten sposób sprawdzają czy nie pływa już w zielonych wodach. Jakby tak było to wtedy trzeba wywołać poród albo cesarka.

Ciiekawe co u Beaci?

Siwasku a pamiętasz swój sen? To jednak ty urodziłaś pierwsza.

Joanko super Ci poszło z tym egzaminem. Super

Marta ja już na 100% nastawiam się na październik.

Acha! Mąż mi właśnie oznajmił, że w piątek zabiera mnie do szpitala.

Strasznie zaczęły mi puchnąć i drętwieć dłonie. Czy może któraś tak miała?
 
Grooha mi puchły paluszki i drętwiały
i jeszcze bolały mnie stawy u stóp i dłoni
chyba cały 9 miesiąc albo i jeszcze wczesniej... ::)

jak oglądam sobie dzisiaj fotki z jednego dnia po porodzie, to dopiero teraz widzę jaka byłam spuchnięta :o

 
Hej nie zostawiłam Was jeszcze!!! Melduje że ja nadal 2w1!!! I mam przeczucie że szybko sie to nie zmieni.Termin mam wg usg na dziś,a wg mojego okresu na 30. :p Jakoś nie spieszy sie temu mojemu synkowi wychodzić :laugh:. Myślałam że wpadne do was jeszcze wczoraj ale gadałam wiecznie z moim bratem na skeypie.Czytaliśmy stronke dresiarzy z disco polo.Ale jaja!!!! Która nie ma humoru polecam!!! Tylko uczulonym na pisownie nie bo zawału można dostać ;D.Oto stronka:http://www.discopolo.friko.pl/. Jak sie wam będzie nudzic i oczywiscie jesli ktos lubi takie pierdoły,bo nic normalnego tem nie ma ;D ;).
Tunia ja tez niestety nie miałm nigdy takiego badania,wiec ci nie pomoge.Przykro mi.
Grooha ja tez miewam takie dni kiedy mi strasznie puchna stópki i dłonie.Ostatnio miałam wrażenie jakby mi miały zaraz postrzelac takie miałam nabrniałe.Mój lekarz powiedział że to zapewne efekt odkładania sie wody w organizmie,i dopóki mnie to nie szczypie ani nie swędzi lub nie mam wysypki to nie jest nic złego,ale tez nie może sie to utrzymywac w nieskończoność.I bądz tu madry!!!
Mnie strasznie bola biodra i miednica, a do tego dziś w nocy dostałam takiego ataku bólu ze strony wątroby że nie mogłam sie ani odwrócic na drugi bok ani złapac oddech.Boże jak długo to jeszcze potrwa????
Fokka!!! Marze o takim porodzie jak ty.Moje gratulacje!!!! Jedni to maja szczęście!!!! ;D :laugh: ;D
Wiecie co? Ja normalnie ostatnie dni to tylko jem i śpie.Chyba mam cukrzyce!!! ;D Dzisiaj jak stane na wage to chyba z niej spadne z wrażenia.Ciekawe co mi dzis powie ::)
Joanka ja po schodach todziennie chyba ze 20 razy biegam tam i spowrotem o ile nie więcej i nic.Ale brodawek jeszcze nie molestowałam ;D Musze spróbować ;D :laugh:.Z jednej strony tak bardzo sie boje porodu a z drugiej juz wolałabym miec go za sobą :p
Dobra spadam po Pati do szkoły a potem do gina.Jak nie zasne zanim mój mąz pójdzie do pracy to jeszcze wpadne.Miółego dnia życze papa :-* :-* :-*
 
reklama
Beacia ;D tak się cieszę, że jesteś z nami choć z drugiej strony wszystkie ("brzuchate") byśmy chciały być gdzie indziej. ;)
 
Do góry