reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

dzień dobry!!!!
witam, jako przeterminowana :) !!!
no a marta rewelacyjnie się postarała, ja też myslę, że przed 11 powinna urodzić.
Joanka, a my też zdążymy przed 11????

u mnie wszystkie objawy porodowe ustąpiły, hm... może to tak ma być.Nie, zapewne nie!!! w nocy brały mnie skurcze, ale tak bardzo nie chciałam, żeby coś zaczęło się dziać więc prawie na siłę zasnęłam ha ha ha.
ja już mam schizofrenię paranoidalną!!!

wszystkie urodzicie, a ja sama zostanę na placu boju :)

dobra idę do miasta, jeszcze muszę do labolatorium, a na badania do szpitala idę tak ok. 13. dopiero!
miłego dnia!
 
reklama
sms od Marty 3X
Dziękuję. 7.50 urodzilam duzego chlopca 4350-60 cm. ciezko bylo ale juz dobrze. pozdrowienia dla wszystkich. pa

:D super dzielna wrzesnioweczka ;D
 
MARTA SERDECZNE GRATULACJE

ale wielki facet!!!!

Joanka, jak pisałaś posta, że marta urodzi przed 11, to ona już tuliła swojego maluszka :) . może jeszcze masz jakieś przeczucia :)
 
No i Marta wzięła sobie zakład do serca a my????   :p
Martusia wszystkiego naj...naj...najlepszego!!!!!
Ciekawe ile my jeszcze pochodzimy.Mnie wczoraj wieczorem po kąpieli zaczęły leciec takie gęste gluty z pochwy.Może to w końcu czop poszedł.Było by dobrze. Ale na razie nic wiecej sie nie dzieje.Brzuch mi sie napina jak zawsze  ,no może troszke bardziej.Byłam z Pati w szkole,na zakupach no i na kawke do Kaszu sie załapałam.Ale ma śliczna ta kruszynke. ja juz też chce buuuuu.....
Ide teściowej dzien dobry powiedziec bo dziś kawka u Kasi zaliczona a u niej jeszcze nie byłam.Musze sie zameldować ;D.
Pozdrowionka i zycze miłego dnia.Narazie.
 
No Martusia
na samym początku POGRATULUJĘ SERDECZNIE !!!!
naprawdę jesteś niesamowita - urodziłaś fizjologicznie największe dziecko na wrzesniówkach to kolejny powód do GRATULACJI !!!
i dotrzymałas umowy, że w czwartek rodzisz - można na Ciebie liczyć ;D ;D ;D GRATULACJE !!!!
 
reklama
Marta jesteś wielka, taki duży chłopczyk, super super super. ;D

Beacia pewnie masz rację z tym czopem, coś mi się wydaje, że będziesz następna. ;D

Siwasek fajnie usłyszeć, że u ciebie wszystko ok i dzięki za info o Brochowie. ;D ;D

tunia, Joanka a my? ;) ;)
Wy macie chociaż jakieś skurczyki a mnie dalej nic nie bierze i nawet zaden glut mi nie chce wyciekać. :mad: :mad: :mad:
 
Do góry