reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witajcie! :)

Oczywiście tyle napisałyście, że hej :D Jesteście bardzo płodne! :)

Wczorajszy dzień był straszny - Wiktoria praktycznie cały czas płakała, noszenie na rękach nawet nie pomagało, zasypiała na parę minut i się budziła - usnęła dopiero o 24:00 i spała do 6:30 - o 6:30 karmionko i spała do 10:00, dzisiaj jest już ok, ale wyobrazcie sobie jaka ja byłam wczoraj zmęczona, oczy mi się same zamykały...

I te noszenie na rękach - Ona już taka ciężka ;) Na początku, to nie czułam Dzieciątka na rękach, a teraz? :D Na pocieszenie dodam, że nasze Dzieci przecież będą jeszcze większe no i te noszenie na rękach, to będzie dopiero szok i zmęczenie dla nas ;) No, ale co zrobić?. Wiadomo, że wezmie się dziecko na ręce skoro płacze ...

Płacze, pappa
 
reklama
Gabi daję tylko D3 w tabletkach. 1 tabletka dziennie. Kropelek juz nie i Łukasz nie ulewa ( jak już pisałam wcześniej) ;)

U nas też było dosyć zimno, ale byłam z Łukaszem na spacerku. Cały dzień mało śpi. Teraz udało mi się doppiero trochę go uśpić i mogę posiedzieć z Kubą. Cały dzień biedaczek leży w łóżku :(
 
Zastsowalam sie do porady ksiazkowej Tracy, karmie maluchy codzinnie okolo 23ej przez sen i dzieki temu nastepne karmienie mamy okolo 5:30-6-ej rano ;D Mama szczesliwsza i dzieciaki tez ;D
Dziewczyny zostaly nam juz tylko 3 tygodnie do wyjazdu do Polski ;D :D Spotkam sie z moja dawna przyjaciolka z czasow podstawowki, ona ma trojaczki, ja blizniaki, prawie male przedszkole powstanie ;D
MamaWiki trzymaj sie, wiem co przezywasz. Moja Maja reaguje na zmiany pogody marudzeniem. ::) Ostatnio dwa dni grymasila. Jak juz nie daje rady, biore dziewczyny, pakuje do naszego "lincolna" i jezdzimy po okolicy. Dzieki temu mam chwile wytchnienia ;D
Juz niedlugo odsapne, dziadkowie czekaja niecierpliwie na wnuczki ;) :laugh:
 
Ja też wczoraj próbowałam się zastosowac do metody Tracy i nakarmiłam małą na śpiocha o 23....ale coś mi nie wyszło bo mała się rozbudziła i nie spała do 1 ;D Dzisiaj już grzecznie poszła spać o 20.30. A mamusia z tatusiem moga się napić piwka i filmik oglądnąć......(piwko u mnie świetnie działa na laktację)
 
Cześć wam Kochane!!!! Tak bardzo się za Wami ste skniłam.Normalnie wyszłam z wprawy w pisaniu!! Szok!!! Sorki że mam tak małao czasu dla Was ale jakos nie wyrabiam.A jak juz mam troche czasu to po prostu mam takiego lenia że nic mi sie nie chce i kłade sie i korzystam z tego że mały śpi albo sprzątam bo czekam na następnych gości :p
U mnie wszystko ok.Mały rośnie jak na drożdżach( az za bardzo bo w trzy tygodnie przybrał 1 kg,ale mam sie tym nie pprzejmować bo ponoc to obrzarstwo mu minie ;D) Na cycach nie wyrabiam ,ale staram sie tylko dokarmiac butelką i nie robić jej jako dania głównego.Tak że najpierw cyce do pustki a potem ewentualnie flacha i jakos dajemy rade. Czytałm czasami wasze posty ale nie miałam czasu pisac albo miałam małego przy cycu i sie nie dało.Na bierząco na pewno nie jestem bo nie dam rady nadrobic zaległości ale i tak sie ciecze że znalazłam troszke żeby pooglądać wasze śliczne dzieciaczki.Wrzesniowe są naprawde urocze.Wszystkie bez wyjątku.Kochane!!!Ja tez pozwoliłam sobie wkleić parę fotek mojego maluszka.teraz waży juz 4800g i juz mój kręgosłup czuje że przytył ;D.Pozdrawiam as wszyściutkie bardzo serdecznie.Postaram sie wpadac częściej ale nie wiem jak często to będzie.Może jak przestana goście juz chodzić i zima sie zacznie to będzie więcej czasu.Wiem że straszy ze mnie teraz leń ale kiedys musze odreagować tą pracowita ciążę :laugh: ;).Do rychłego zobaczenia. Obiecuje.papa.Całusków 100002 :laugh: :D ;D :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Bacia kochaniutki ten Twój klopsik :D a Pati to śliczna dziewczynka, ma przesympatyczną buźke jak mamusia
Kobieto nie stresuj się, że nie masz czasu pisać, my i tak o Tobie nie zapomnimy :) :-* :-* :-*
 
Melanie pisze:
Bacia kochaniutki ten Twój klopsik  :D a Pati to śliczna dziewczynka, ma przesympatyczną buźke jak mamusia
Kobieto nie stresuj się, że nie masz czasu pisać, my i tak o Tobie nie zapomnimy  :) :-* :-* :-*

Chciałam napisać dokładnie to samo ::) ::) ::) ;D

I dodam jeszcze że Olaf całkiem niezły przystojniak i mamunia tez super wygląda ;)
 
Ja tez podpisuję sie pod słowami Aniulki i Melanie ;D
A moj Kuba niewiem dlaczego ale osatnio zarywa noce budzi sie co dwie,dwie i poł godzinki na jedzenie i marudzenie juz tak od kilku nocy niewiem o co mu biega? :p
 
reklama
A jak dieta jesz dużo?? Musisz sie najadac i jeszcze przed samym snem jesc kolacje, bo moze mały sie nie najada odpowiednio :) :) :) albo zacząl rosnąc jak na drożdzach ;) ;) ;)
 
Do góry