reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Tylko w takim razie jak wsmarowac krem w brzuch ?
Bo ja wlasnie to robie okreznyni ruchami
Malusiolka od ktorego tyg czujesz ?

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Zamiast sprzatac to siedzę w necie i wybieram listwy przypodlogowe,kontakty itp. Oj planujemy remont w maju,czerwcu,ale jak sama nie pokupuje to chyba w grudniu bedzie ten remont:) M codziennie mówi:"kochanie,jutro":)
 
Gabee, czasami się zapomne i masuje. Ale staram się uważać.

Mloda zonka, co lekarz to opinia :)

Happy, gdzieś około 16tc takie świadome. Jeszcze trochę i Ty poczujesz.

Kornela, sama nie zrobisz, to nic nie będzie. Hehe.. standard u panów "jutro".

Ja już po obiedzie. M zrobił zapiekankę z makaronem i teraz musiał na parę godzin do pracy jechać. Wróci na kolację i dziewczynki wykąpie :)
 
Witam po południu!
Mamusia oj współczuję bólu zęba.
Malusiolka odpoczywaj. Super masz męża. Az zazdroszczę. Ja że swoim się poklocilam i taka jestem zła, że masakra.
Miłego weekendu :)
 
Mnie moj dzis tez w.k.u.r.w.i a az nie moge na niego patrzec. Cale szczescie poszedl z synem na rolki

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
Witajcie! Mnie mój mąż też tak denerwuje, że nie wytrzymam. Wziął się za sprzątanie, ciągle mi coś wymyśla i nie bierze pod uwagę, że nie mam siły wszystkiego na raz porobić. Schowałam się na drugim końcu domu z garścią cukierków :D
O właśnie u mnie m.in. tez o to poszło. Ku.... nie rozumi, ze nie daje rady posprzątać całego domu od razu tylko muszę co chwila odpocząć. Zatluklabym dosłownie go dzisiaj. Az mnie trzęsie.
 
Mnie moj dzis tez w.k.u.r.w.i a az nie moge na niego patrzec. Cale szczescie poszedl z synem na rolki

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
A my mieliśmy do znajomych iść. Pewnie pojdziemy bo głupio odmówić tak nagle. Tylko jak się poklocilismy to nie widzę jakoś tego wieczoru.
 
reklama
Do góry