reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Mamusia oj współczuje bólu zęba. Widzę że mamy ten sam problem. Nie wiem co Ci doradzić kochana.

Malusiolka tak tak już pisałam mąż na medal.


Aluśka jednak popsprzatalam łazienke, napalilam ogień i zrobiłam sok :-)

Chciałabym żeby mnie mąż tak denerwował :'(
 
reklama
Ja też powiedziałam do taty ze okien nie myje. Płytki wysoko mylam w łazience i tez się na kicalam. Na dziś koniec, idę ćwiczyć makijaż :)
 
Dziewczynki, macie jakieś łatwe przepisy na ciasteczka?
Jakieś kruche albo maślane.
Miałam gdzieś przepis, ale za chiny nie mogę go znaleźć, a te z netu średnio mi się podobają.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Ja uzywam ten
1 margaryna
3 jajka
3-4 szklanki maki
1 szklanka cukru
2 lyzeczki proszku do pieczenia

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
A ja poprasowałam z mamą firanki, mama wiesza a ja zamarynuję jeszcze mięso i koniec na dziś. Mąż pojechał do pracy i powiem Wam, że już wolę jak jest i mnie wkurza :sad: Smutno mi bez niego :sad:
 
Wid
Gabee, czasami się zapomne i masuje. Ale staram się uważać.

Mloda zonka, co lekarz to opinia :)

Happy, gdzieś około 16tc takie świadome. Jeszcze trochę i Ty poczujesz.

Kornela, sama nie zrobisz, to nic nie będzie. Hehe.. standard u panów "jutro".

Ja już po obiedzie. M zrobił zapiekankę z makaronem i teraz musiał na parę godzin do pracy jechać. Wróci na kolację i dziewczynki wykąpie :)
Jak widać każdy lekarz ma swoją teorie :-) a z przyjmowaniem się kobieta we wczesnej ciąży to prawda mniej się przejmują zdając się na naturę.. Na szczęście jeszcze kilka tygodni i zaczną nas traktować poważniej. Mam nadzieję :-)
 
Witajcie, u mnie ciągle gorsze samopoczucie bóle głowy, zatok, przeziębienie i i ten cholerny ucisk na żołądek. Co do wątku zamkniętego wiem, że od niedawna tu z wami jestem więc Wy zdecydujcie czy chcecie żebym przyłączyła, ja bym bardzo chciała, w każdej wolnej chwili tu zaglądam ale nie zawsze mam czas żeby odpisać.

A co do smrodu z ust dziecka przez zatykanie nos, to wiem, że to zabobon i to głupi :p Tak jak z tymi farbowanymi włosami, że rudy dzieviak urodzi się.

Może nie rude dziecko, co mi wyszedł rudy kolor na odroście a od 2 lat farbuje tą sama farbą na jasny blond

Malusiolka , trzymaj sie cieplutko kurcze wszystkie mamy mega stresy a to maleństwu nie pomaga ;-(
Mnnie od wczoraj boli ząb, wziełam apap ale na mnie to nie działa. Dentysta to mój wróg i najczarniejszy koszmar.Słowo boję się go to tylko 1 % tego co czuje...oby przeszło bo dzisiaj mamy gosci.. blech

Też mam uraz dentysty po złym leczeniu kanałowym rok czasu truł mi zęba pózniej go wyrwał do dzisiaj boli mnie dziąsło, od tego czasu nie byłam u dentysty.

Co do porządków to czuje sie wykorzystana przez moja rodzinę(rodziców i siostre) oni nie rozumieja ze źle się czuję, tylko oni chodzą do pracy a ja jestem w domu to ma być obiad i posprzątane i to nie bałagan który ja robię tyko ich, już nie mogę sie doczekac kiedy się wyprowadzimy. Czasami dzień moja mi za chodzeniem za moim 3 latkiem któremu wszystko leci z rąk( taka mała niezdara) i sprzątaniem wszystkiego za nim. Rodzicom wszytsko przeszkadza nawet pasta do zebów syna w łazience czy herbata lub kakao w kuchni, wszystko musze mieć w naszym pokoju inaczej awantura achh już nawet nie chce się gadać.

Jeszcze wam sie pochwalę wczoraj kupiliśmy płytki do salonu drewnopodobne kolor wenge przecenione z 159zł na 53zł/m2

Malusiolka jak byłam z synkiem w ciązy to miałam krwawienia i to dość obfite i trwające kilka dni 6tc13tc i 20tc niestety nie wiadomo z jakiego powodu i mimo że ciąza była zagrożona urodziłam zdrowgo synka a po 20 tc nie miałam żadnych dolegliowci ciazowych. Oczywiście trzeba sprawdzic kazdą plamkę ale nie denerwować się na zapas dużo leż i odpoczywaj, a do dzieci poszukaj może niani która będziesz wynajmować na godziny w moim miescie jest fabryka gdzie rodzice pracują po 12h albo rano albo nocki na zmianę i wynajmują nianie na 3 h dzienie kiedy sie zmieniaja.
 
reklama
Melanias, nie wynajme niani. W wakacje na miesiąc do polecanej niani chodziły moje dzieci i strasznie przeżywały. Okazało się, że źle je traktowała. Nie dadzą się oddać nawet na 1h dla obcej osoby. A na rodzinę nie mam co liczyć, bo też mają swoje problemy. Co do tego co napisałaś z tymi nerwami to przepraszam Ciebie, ale po tylu stratach i problemach od samego początku z ciąża (i nie piszę tu o plamieniu tylko np o skórczach, których nie powinnam mieć) na pewno nie jedna zaczęłaby się denerwować tak jak ja. Tym bardziej, że mój lekarz powiedział, że każdą plamkę mam pilnować, bo może być źle. Co do płytek to fajnie trafiliście.

Na szczęście czuje się lepiej. Tylko odczuwam z prawej strony ból jajnika, ale co jakiś czas.
 
Do góry