reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Wid

Jak widać każdy lekarz ma swoją teorie :-) a z przyjmowaniem się kobieta we wczesnej ciąży to prawda mniej się przejmują zdając się na naturę.. Na szczęście jeszcze kilka tygodni i zaczną nas traktować poważniej. Mam nadzieję :-)
Masakra myślałam, że tylko w uk jest takie zlewcze podejście......

Pochwale sie dzisiejszym widokiem z okna :)
ed628d0a36cdcd811ffc2d63c96c70e7.jpg
 
Ojej jaki piękny widok... ja mogę o takim pomarzyć ehh. Mnie męczy pierwszy raz w życiu zgaga :( :( nic przez nią nie umiem zjeść :(
 
Mloda zona obejrzałam :-D uśmiałam się :-D


Agus ładny widok, bardzo ciepło?


Gabeeee ja nie piekę ciastek chyba ze z francuskiego z biedronki ale to rogaliki.

Melanias dołącz :-) widzę tam Magda Lene która chyba o nas zapomniała.
Płytki w dobrej cenie ;-)

Malusiolka proszę tylko nie bij mnie za to pytanie, bo już chyba pytałam. Masz podejrzenia, że szyjka się skraca??
 
reklama
Do góry