reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Kobietki na mdlosci i wzdęcia pomaga mi napar z mięty, serdecznie polecam ;)
Dzięki:-) :) Ja czasami piję miętę bo lubię ale nie bardzo mi pomaga jak już mam wzdęcia na maxa. Trochę jestem do nich przyzwyczajona bo mam chorobę Crohna i przez kilka lat wzdęcia były na porządku dziennym ale przez dłuższy czas już ich nie miałam i było mi z tym super a teraz znowu są:no2:
 
Aa :)) no chyba tak :) ja mam marzec i grudzień -6 na dodatek wiec mikolajkowa dziewczyna I teraz Wrzesien
 
Sreberko Ja też lubię wrzesień :) 20 września data mojego ślubu, ja urodziłam się 6 września a mój mąż 9 września :D

kaaasia2 jeść się chce a na jedzenie patrzeć nie mogę :( rzadko kiedy mi coś posmakuje.
 
Martya ja podobnie, piłam ,pomagała, cukierki miętowe ssałam a teraz nie mogę patrzeć.. ja na wzdęcia silniejsze biorę espumisan, z zalecenia mojej gin...

Ja też lubię wrzesień...Ja się urodziłam 1.09 mąż 15.09 a 10.09 mamy rocznicę (co prawda poznania się) ale też ważne :) No i najważniejsze jak Maleństwo się urodzi to już w ogóle wrzesień będzie ulubiony :)
 
Dla mnie wrzesień to najwspanialszy miesiąc w roku :) Męża poznałam 1 września jak trafiliśmy do jednej klasy w gimnazjum ale wtedy nie zwracaliśmy na siebie zupełnie uwagi :D

Kobietki powiedzcie a jak znosiłyście ciąże latem? Mnie straszą że spuchne i będę czuła się strasznie
 
reklama
Ja jak będę u ginekologa w poniedziałek to muszę go zapytać co mogę brać. Przed ciąża espumisan mi nie pomagał tylko ulgix max ale nie chcę teraz sama brać bez konsultacji lekarza. Moja koleżanka brała w ciąży na zgagę rennie, ale ja wolę najpierw zapytać czy też mogę to brać.
 
Do góry