reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

robilam bigosik i...ciagle musialam próbować, czy dobry wychodzi:zawstydzona/y: i czuje sie wzdeta

Kobietki, tu imprezuejmy, czy na zamknietym?
 
reklama
Donka to chyba trojkat byl,a nie cymbalki:-D

Mati tez juz ma wycieczki autokarowe za soba. Byli w lesie,a niedawno w Bydgoszczy

Ale wsciekla jestem... znowu inwentura mi nie wyszla, tzn. wyszlo duuuze manko. Pociecha jest taka,ze nie tylko mi,ale najgorsze jest to,ze nikt nie wie dlaczego tak sie dzieje. Wczesniejsza ksiegowa nie zajmowala sie tym, byl jakis facet, ktoremu zawsze wszystko pasowalo, pozniej mielismy jakas kierowniczke, ktora miala zlew na wszystko i tak robila zeby gralo. Teraz jest nowa ksiegowa i prostuje wszystko. Zobaczymy

Walcze z papierami do kredytu,bo jutro idziemy zaniesc,ale tyle tego,ze i tak bedziey wypelniali na miejscu,bo nie wiem o co chodzi
 
Ja tam wolę na zamkniętym :-D Od kiedy szwagier mnie namierzył na forum i robił sobie potem jaja to się zniechęciłam do wszelkich form otwartych forów ;-) Więc chętnie się przeniosę
 
witam z poranną kawką
dziś bieganie odpuściłyśmy bo leje ....ale że się obudziłam o tej 5,20 to stwierdziłam ze nie opłaca się kłasc spowrotem bo jak usnę to ciężko będę miała wstac więc zrobiłam sobie kawusię i na chwilę na spokojnie posiedzę bo od 8 znów nie mamy miec dziś światła
 
Witam i ja raniutko, ale zamiast kawy mam witaminki :-D
Przedszkolak odprawiony, dziś jadą na wycieczkę. Jego pierwsza przedszkolna wycieczka bo w zeszłym roku ospa go dopadła w najlepszy czas. Dziś z okazji Dnia Dziecka zażyczył sobie śniadanko do łóżka (skoro mama na dzień Matki miała to i on chce).
Ja wczoraj niestety nie dołączyłam się do imprezy bo źle się czułam. Od południa jak się położyłam to rano wstałam. Ale teraz jak nowonarodzona :-D A poza tym nie mam dostępu do zamkniętego :-(

Życzę miłego dnia. Po wczorajszej imprezce pewnie jeszcze wszystkie śpicie :-D:-):-D
 
Melduje się z kawą w ręku. Stasiu z tatem idzie zaraz do przedszkola, Bibi dziś ze mną w domku. Kupiliśmy im na dzien dziecka taki dmuchany zamek, co był niedawno w biedronie, ale z niespodzianki nici, bo pada i nie da się rozłożyć w ogrodzie.
 
witam i ja

niewyspana, ale dzis ostatni dzien pracy...

pada od rana-ble!!! a ja pranie wywiesilam i drugie czeka w pralce.

Witam i ja raniutko, ale zamiast kawy mam witaminki :-D
Przedszkolak odprawiony, dziś jadą na wycieczkę. Jego pierwsza przedszkolna wycieczka bo w zeszłym roku ospa go dopadła w najlepszy czas.

to bedzie przezycie.
Julitka nie byla jeszcze na wycieczce. raz jechali do klubu malucha, ale akurat była chora.



Melduje się z kawą w ręku. Stasiu z tatem idzie zaraz do przedszkola, Bibi dziś ze mną w domku. Kupiliśmy im na dzien dziecka taki dmuchany zamek, co był niedawno w biedronie, ale z niespodzianki nici, bo pada i nie da się rozłożyć w ogrodzie.

zamek dmuchany w Biedronce? cos mi umknelo, nie widzialam:szok:
 
reklama
Donkat - wiesz takie do skakania, kosztowal 130 ziko, no ale prezent dla dwójki, wspolny wiec kupilismy. Zawsze jak są jakies festyny to pchają sie na to skakanie w takich dmuchańcach, wiec licze na to ze prezent sie sprawdzi (tj codzien sie tak wyskaczą i wymecza, ze padną po wieczorynce i beda spac do rana)
Widzialam jeszcze w tesco - za 70 zl, jeszcze oferta aktualna, wiec jesli masz blisko to dobra oferta. Rozni sie od biedronkowego tym ze nie band. Dla Stasia byloby ok, ale Bibi jeszcze mala, wiec wybralismy ten biedronkowy.
Majandra - a gdzie Macius, ze teskni? Wlasnie wczoraj sie zastanawialam, jak ty grasz tak pozno na cymbalkach, czy nie budzisz Maciusia, a on pewnie u dziadkow?
Iza - moj Stasiej ma wycieczke jakos w czerwcu. Należy do bandy rozrabiaków i mam z nim jechac ja albo Piotrek, bo panie obawiają się że bedzie łobuzował i mamy im pomóc w ogarnięciu naszego ancymona :zawstydzona/y:
 
Do góry