reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla mamusiek ;) czyli co warto zrobić lub kupić by ciąża była przyjemnością

Dzieki dziewczynki! Ja wlasnie szukam mojego ukochanego dkny be delicious w jakies przyzwoitej cenie, bo chce poprosic rodzinke zeby mi kupili, a umowa jest taka ze jak przekrocze to doplacam ;) wiec szukam gdzie nie przeplace, no wlasnie znalazlam na allegro ale boje sie ze to jakies testery albo podroby :/ najtaniej chyba na iperfumy.pl jest bo w drogeriach to o 30% drozej :/
 
reklama
Dzieki dziewczynki! Ja wlasnie szukam mojego ukochanego dkny be delicious w jakies przyzwoitej cenie, bo chce poprosic rodzinke zeby mi kupili, a umowa jest taka ze jak przekrocze to doplacam ;) wiec szukam gdzie nie przeplace, no wlasnie znalazlam na allegro ale boje sie ze to jakies testery albo podroby :/ najtaniej chyba na iperfumy.pl jest bo w drogeriach to o 30% drozej :/

Przypomniało mi się, że kiedyś kupowałam jedne perfumy na allegro. Były oryginalne i byłam zadowolona z ceny :) U tego sprzedawcy: Moja strona - Aukcje internetowe Allegro
 
skoro jesteśmy w temacie biustonoszy, to właśnie dziś nabyłam "karmnik" w rozmiarze 75G średnie:szok: (bo jest ponoć małe G, średnie i duże:happy2:) Kupiłam bez fiszbin, bo już nieraz spotkałam się z opinią, że biustonosze dla karmiących jednak nie powinny ich mieć. Panie w sklepie potwierdziły tę opinię, a jako że są one dosyć znane i polecane jeśli chodzi o dobór staników to im zaufałam. Biustonosz może nie jest super seksowny, ale bardzo wygodny i elastyczny, więc nawet jeśli biust powiększy mi się na początku karmienia to powinien dać radę. Poza tym mimo że nie ma fiszbin i innych usztywnień biust bardzo ładnie się w nim prezentuje.
 
neta tylko ostrzegam, że tam nie ma zbyt wielkiego wyboru. I na pewno nie znajdziesz takich fikuśnych biustonoszy jak w Etam. Na Smolnej babeczki bardziej nastawiają się na właściwy dobór staników do wielkości biustu, stąd też wychodzisz stamtąd z takimi niespotykanymi rozmiarami:)
 
ja na pewno ponownie wybiorę się tam jak skończę karmić, bo zapewne wymęczonemu przez Maleńką biustowi przyda się dobór porządnego stanika. Ale to odległa perspektywa:) Na razie mam "karmniki" i jest git:)
 
Wygląda idento jak mój, też kupowałam uzywany na gwarancji, może ty będziesz mieć lepszy egzemplarz, a może to ja jestem taka niecierpliwa albo to wina moich brodawek :-)
 
reklama
Do góry