reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla mamusiek ;) czyli co warto zrobić lub kupić by ciąża była przyjemnością

G+ :szok: ja się nie przewidziałam...sorki tab za bezpośredniość, ale jestem pod wrażniem i może to głupie ale zastanawiam się jak wyglądają cycki w rozmiarze G - bo chyba na zywo nie widziałam:-)
niezłe niezłe :-) ja mam problem w drugą stronę :baffled:

Dziewczyny, a jak kupujecie staniki do karmienia, to rozmiar większe niż teraz macie miseczkę, czy takie co teraz pasują?
No i zastanawiam się nad fiszbinami, bo ponoć nie, ale nigdy nie miałam stanika bez fiszbin...
 
reklama
Moje Drogie mam pytanko z innej niz ciazowa beczki, chodzi mi o perfumy, chce aby rodzinka kupila mi moj ulubiony zapach, ale nie wiem gdzie kupic zeby bylo najtaniej, mozecie cos polecic? Poza tym vikigus ty chyba zamawialas kiedys jakies peelingi do ciala, szukam jakiegos fajnego, tez poprosze o jakies rady! Z góry dziekuje
 
G+ :szok: ja się nie przewidziałam...sorki tab za bezpośredniość, ale jestem pod wrażniem i może to głupie ale zastanawiam się jak wyglądają cycki w rozmiarze G - bo chyba na zywo nie widziałam:-) ...oczywiście z ciekawości się zastanawiam i bez podtekstów;-)

Oj widziałaś na pewno. Widzę, że Ty jeszcze z tych, dla których alfabet kończy się na "D" :p Zapraszam na biusciaste.prv.pl
G to akurat dość popularna miseczka i to przy różnych obwodach pod biustem :)
Na balkonetce możesz obejrzeć biusty (w stanikach) w różnych rozmiarach:
http://balkonetka.pl/katalog/size

Gdybym miała G, to jeszcze miałabym wybór :) Z polskiej rozmiarówki zamawiałam z Melissy 75L, a z brytyjskiej rozmiarówki z Panache 75J (ale nie wiem czy miska nie będzie za mała). Pod biustem mam około 80cm, a w biuście niecałe 120cm.
 
Ostatnia edycja:
niezłe niezłe :-) ja mam problem w drugą stronę :baffled:

Dziewczyny, a jak kupujecie staniki do karmienia, to rozmiar większe niż teraz macie miseczkę, czy takie co teraz pasują?
No i zastanawiam się nad fiszbinami, bo ponoć nie, ale nigdy nie miałam stanika bez fiszbin...

Jeżeli chodzi o fiszbiny to zależy czy masz dobrze dobrany rozmiar stanika. Fiszbina powinna okalać pierś i nie wbijać się w nią, tzn. po jednej stronie powinna przywierać do mostka, a z drugiej strony celować w środek pachy. Jeśli miska jest mniejsza to wtedy fiszbiny mogą uciskać pierś i powodować zastoje. Jeśli biegną wokół piersi to tego problemu nie będzie.
 
Moje Drogie mam pytanko z innej niz ciazowa beczki, chodzi mi o perfumy, chce aby rodzinka kupila mi moj ulubiony zapach, ale nie wiem gdzie kupic zeby bylo najtaniej, mozecie cos polecic? Poza tym vikigus ty chyba zamawialas kiedys jakies peelingi do ciala, szukam jakiegos fajnego, tez poprosze o jakies rady! Z góry dziekuje

Ja poluję na promocje w Super-Pharm - tam często są taniej niż w necie, a na pewno dużo taniej niż w innych drogeriach, no i nie podróby jak to czasem można trafić na allegro.
 
Moje Drogie mam pytanko z innej niz ciazowa beczki, chodzi mi o perfumy, chce aby rodzinka kupila mi moj ulubiony zapach, ale nie wiem gdzie kupic zeby bylo najtaniej, mozecie cos polecic? Poza tym vikigus ty chyba zamawialas kiedys jakies peelingi do ciala, szukam jakiegos fajnego, tez poprosze o jakies rady! Z góry dziekuje

jak pytasz o zapachowe peelingi to polecam Perfectę Dax Cosmetics - super pachną i mają rewelacyjne właściwości - faktycznie tak jak pisze tab - jak w superpharm trawfi sie promocja to ceny są wręcz dumpingowe- ja raz za masło z tej serii zapłaciłam niecałe 9 zł - gdzie normalnie dochodzi do 16!...a perfumy - to ja osobiście wolę sprawdzic na skórze , bo jak wiadomo inaczej pachnie na papierku czy skórze koleżanki, a inaczej u nas - posiadałam "na stanie" drogie perfumy Gucci- na mnie po prostu śmierdzą , a np. mojej siostrze pasuje tej zapach - więc dostała ode mnie najdroższy prezent w dotychcczasowym naszym siostrzanym obcowaniu :-)..a przez internet to nie radzę zapachów kupowac - bo często podróby - owszem pachną na poczatku, ale mnie więcej w połowie opakowania czuc juz tylko alkohol...
 
ja miałam 2 staniki do karmienia bez fiszbin, ale piersi w nich tak jakoś małofajnie wygladały i właściwie zakładalam je po domu i do spania a te fajniejsze z fiszbinami na wyjście poza dom a że ja karmiłam Ale w lecie wiec pod bluzką stanik z fiszbinami lepiej trzymał i formował piersi, ale musi być zachowany ten warunek o którym pisze TAB
Jeżeli chodzi o fiszbiny to zależy czy masz dobrze dobrany rozmiar stanika. Fiszbina powinna okalać pierś i nie wbijać się w nią, tzn. po jednej stronie powinna przywierać do mostka, a z drugiej strony celować w środek pachy. Jeśli miska jest mniejsza to wtedy fiszbiny mogą uciskać pierś i powodować zastoje. Jeśli biegną wokół piersi to tego problemu nie będzie.
 
reklama
TAB ma rację. Ja juz też jestem jedną z tych uświadomionych i ponownie wyliczyłam rozmiar stanika. Jakze wielkie było moje zdziwienie, gdy się okazało, że nie 75B a 70C/D :)
Obecnie noszę staniki miekkie ale z fiszbinami rozmiar 70D (Atlantic), ale do karmienia mam póki co jeden (poczekam, zobaczę, co się bedzie działo zarówno z biustem jak i samym karmieniem) Triumpfa bez fiszbin rozmiar 75B+. Tu musiałam zrezygnować z dociskania się w obwodzie, bo wolę mieć luz. Jak się ma małe piersi, to na luz można sobie pozwolić, na szczęście.
 
Do góry