reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko O Karmieniu Piersia I Butelka

Ktosiu-jakby co, to mam specjalistów w rodzinie-M zrobi aparat na zęby, a siostra skoryguje wadę wymowy:laugh2::-D:-D Ale tak na serio-to nie ma się z czego śmiać-Basia w dzień nie chodzi ze smoczkiem, używamy go tylko do usypiania:zawstydzona/y: Czasami jest jak u Anetki-jak zobaczy smoczka w pokoju to próbuje się do niego dostać:-p Ale nie ze mną te numery:blink:
 
reklama
Nikodem pije mleko z butelki i tez sie nie zapowiada aby je pil np. z niekapka bo tak jak u Anetki poprostu zasypia przy tej butli :tak:a pije mleko 3 razy dziennie - rano, popoludniu i wieczorem :-)
A smoczek tez do zasypiania ale nie zawsze juz :tak:
 
wiecie chyba zapomnialam sie Wam pochwalic... Dawid w piatek sam odstawil piers od siebie. Chyba dorosl... albo jakosc mojego mleczka spadla na psy... w kazdym badz razie bez bolu, placzu, nieprzespanych nocy zamykam ten temat na jakis czas... Choc przyznam, ze troche mi przykro, ze dziecko mnie juz nie chce... Eh gdybym to ja tak mogla pokrzyczec, poszarpac sie, nie pozwolic nikomu spac po nocach....
czuje sie w pewien sposob opuszczona, ale ta droga odstawienia od piersi chyba jest najmniejbolesna dla obu stron. Jestem dumna z mojego doroslego Syneczka...
 
amoreczku ciesze sie ze tak bezbolesnie nastapilo to co i tak bylo nieuniknione:tak:i ie czuj sie opuszczona:no:twoj Dorosly Synus bedzie cie jeszzce dlugo dlugo potrzebowal:tak::-Dciesz sie tymi chwilami a latwiej bedzie ci zapomniec zle slowo bo tego sie nie zapomina.. oswoic tak lepiej brzmi:tak: o wtulaniu w cycusia:tak:M niech ci to zrekompensuje;-):-D:-p
 
Dzieki Sloneczka!!! ja juz chyba sie powoli oswajam jak to Szmina napisala, korci mnie sprawdzic czy Dawid jeszcze pamieta do czego to sluzy, ale chyba to glupi pomysl bo jak juz nie wie co sie z cycusiem robi to bedzie mi jeszcze gorzej :-D:zawstydzona/y:.

A tak poza tym to lekarka oprocz obciskajacych biustonoszy i mniejszej ilosci piciu nic nie zalecila, a ja nadal mam ciut ciut mleczka... :baffled: Moze do krajow trzeciego swiata zapodam....
 
Ostatnia edycja:
amoreczku brawo :-) to najdoskonalsza naturalna metoda o ktorej mnie uczyli na szkole rodzenia... ze mam karmic dopoki dziecko samo nie zdecyduje ze juz nie chce... ja nie wytrzymalam... niektore dzieci i do 3 roku zycia ciagna a tego bym nie chciala... wiec przerwalam cyckanie dopoki mala byla jeszcze na tyle nieswiadoma zeby latwo zaakceptowac :happy:
amorku bardzo niewiele czasu uplynie a pomyslisz ze nie wyobrazasz juz sobie twojego przy piersi... to potem jakby przestaje pasowac...
a nie cieszysz sie ze cycuchy wracaja do las malzonka... ze nie beda juz tylko dla syneczka :confused:
i co, i jak bedziesz podawac krowie mleko?
 
reklama
Ktosiu - u nas krowi eliksir juz od ja wiem... stycznia, lutego, bo Dawid nie cierpi mleka dla dzieci :baffled:. Lekarz powiedzial, ze w takim razie sprobowac z krowim, bo mleko musi byc... i zaczelismy z danonkami, a teraz na sniadanie Dawid oprocz danonka pozera platki kukurydziane z mlekiem... nic mu nie jest!!!! I dziekuje za mile slowa... :blink::blink:
 
Do góry