reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

Pierwsze delikatne ruchy poczulam ok. 16-17 tyg.
Potem po kilku dniach przerwy takie mocniejsze i do ok. 22 tyg. czulam je dosyc nieregularnie. Po 22 tyg. wszystko sie zmienilo i mala daje we znaki codziennie :)
Niczym sie nie martw! Na pewno wszystko jest ok!
Pozdrawiam
 
reklama
Ja pierwsz ruchy poczułam w 15 tyg. to było jakby takie łaskotanie. Takie pierwsze prawdzowe ruchy i widoczne to dopiero 20 tydzień ciąży.
Ale to różnie bywa. Jedne kobiety czują je wczesniej inne trochę później.

 
ja w pierwszej ciazy poczulam pierwsze ruchy w 18 tygodniu, teraz jestem w 10 tygodniu i wieczorem jak sie poloze to mam wrazenie ze mala rybka buszuje mi w brzuchu ale to chyba za wczesnie?
 
a u mnie maluch dał znać o sobie równo z rozpoczęciem 21 tygodnia :) dodam, że to moja pierwsza ciąża :)
 
Ja poczułam dzidzie w 19 tyg. to moja pierwsza ciąż, ale tak naprawdę to dopiero od tygodnia ( teraz 24 tyd. ) czuję go regularnie i kopie jak szalony!
 
Ja poczułam ruchy w 18 tygodniu ciazy było to takie mrowienie w brzuchu takie delikatne :)
sama niewiedziłam dokładnie ale mój gin to potwierdził ;) :laugh:
 
reklama
Do góry