reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

Agata nic się nie martw! to zupełnie normalne, dziecko ma sporo miejsca ale jest na razie dość małe, więc nie jesteś w stanie czuć go zawsze ;) ja też tak świrowałam :))) i powiem ci że moja córcia była i jest nadal, mało ruchliwa, co za każdym razem wywoływało u mnie panikę....;-)
zawsze jak masz jakieś wątpliwości to podjedź do szpitala, albo zadzwoń do swojego gin, żeby posłuchać serduszka, przynajmniej będziesz spokojna...
 
reklama
Agatko, wyluzuj, jak sie nie uspokoisz to zeswirujesz w ciąży. Kochana, to normalne:) Dzidzia nie zawsze sie rusza, zwłaszcza na tym etapie:) Dopiero od 29tc ruchy powinnas czuc regularnie:) Pozdrawiam
 
Widze ze wszystkie mamy piszą o ruchach odczuwanych w 18-20 tc ja jestem w 22 a dalej nic nie czułam. Czy to normalne.? Słucham tętna z położną i słychać jak tam dzidzia sie rusza ale nic nie czuję. :( troche sie martwie.
 
Ostatnia edycja:
Ja swojego synusia poczulam w 16 tygodniu juz. uczucie jakby burczenie w brzuchu - takie babelki. A teraz to juz mi tak w kosc daje... kopie strasznie. Jestem w 25 tygodniu i juz dzien w dzien okolo 23 -24 w nocy wierci sie tak, ze nie moge spac i o 6-7 mam pobudke kopniakami.
Uwielbiam te kopanka, ale jak sie zacznie caly przekrecac to czasem naprawde boli.... najbardziej nie lubi jak jezdze samochodem - wtedy zawsze kopa w zebro dostaje.

Podobno jak dziewczyny sa szczuple to szybciej i bardziej intensywnie czuja ruchy dziecka. Ja jestme dosc szczupla i drobna.
 
to tylko pozazdrościć tych kopniaczków, u mnie pierwszy dzień 17 tygodnia i nie mogę się doczekać pierwszych ruchów Bąbelka;)
 
Widze ze wszystkie mamy piszą o ruchach odczuwanych w 18-20 tc ja jestem w 22 a dalej nic nie czułam. Czy to normalne.? Słucham tętna z położną i słychać jak tam dzidzia sie rusza ale nic nie czuję. :( troche sie martwie.

U mnie niestety tez cisza dzidzia nie chce sie ruszac ,bylam na USG i wszystko ok . Czasem mam burczenie,babelki w brzuchu ale nie wiem czy to Alanek :-(czekam caly czas na ten kopniaczek
 
U mnie niestety tez cisza dzidzia nie chce sie ruszac ,bylam na USG i wszystko ok . Czasem mam burczenie,babelki w brzuchu ale nie wiem czy to Alanek :-(czekam caly czas na ten kopniaczek

W pierwszej ciąży ruchy poczułam pod koniec 22tc. W drugiej ok. 16tc, a w trzeciej w 17tc.
Nic się nie martwcie, gdy obraz z USG jest prawidłowy, to na pewno z dzieckiem jest wszystko w porządku.
 
ja się wreszcie doczekałam i poczułam pierwsze ruchy...to takie nie do opisania, ale jestem pewna że to Dzieciątko;)
 
reklama
Do góry