reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

reklama
Kaszu z tego co pamiętam w tej ciąży już Małgosiu odszedł czop, poważnie, chyab coś przeoczyłaś.
Zresztą Małgosi sama potwierdzi bądz zaprzeczy.
 
Dziewczyny jaki kolor mają wody płodowe?Mam tak silne upławy,że dosłownie od czasu do czasu wylewają mi się jak woda,już sama nie wiem a może sączą mi się wody płodowe?!
 
karen szyjka zgładziła mi sie w ciagu 5 dni. pessar mi sciagneli bo byl znow stan zapalny i skurcze czyli grozba przedwczesnego porodu i dlatego wyladowałam na patologii na kilka dni ( juz gdzies o tym pisałam). Ciebie nie musi to czekac, mozesz tez przenosic.
sciagniecie pessara nie jest bolesne, ale niemiłe. barziej niz zakładanie.brr.  
 
reklama
Do góry