reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowanie chłopca i dziewczynki

Przeprowadziliśmy się od mojej babci, jak mój najstarszy brat miał iść do podstawówki. Mieszkanie odremontowane, czyste.

I wtedy wchodzi mój najstarszy, po zabawie w piaskownicy, podchodzi do ściany i zaczyna ją gładzić nieumyta rączka, szepcząc z zachwytem: „jaka piękna, biała ściana” 😅
Jezu, wyobraziłam to sobie i prawie się poryczalam 🤣 Jednak mam empatię, hurra!

My w nowym domu mamy wszystko najtańsze z mebli i farb. W sumie porządny jest tylko telewizor, lodówka i piekarnik 🤣
 
reklama
Ciastolina w dywanie,farbki na scianie i masę innych, wszystko to przerabiałam 🙃hitem są słodycze ukryte przed bratem a znalezione po długim czasie...dodam, że były już otwarte i zaczęte 🥴lub spontaniczne pranie ubrań mydłem w umywalce (nie piorę ręcznie więc nie wiem skąd ten pomysł) albo umycie się moim peelingiem...
 
Ciastolina w dywanie,farbki na scianie i masę innych, wszystko to przerabiałam 🙃hitem są słodycze ukryte przed bratem a znalezione po długim czasie...dodam, że były już otwarte i zaczęte 🥴lub spontaniczne pranie ubrań mydłem w umywalce (nie piorę ręcznie więc nie wiem skąd ten pomysł) albo umycie się moim peelingiem...
U mnie tego samego rodzaju akcje też są ;) Na szczycie listy jest zjadanie każdej mojej pomadki ochronnej... Żadnej nie zużyłam do końca od kiedy się ruszają.
 
Do góry