reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypoczynek,czyli fajne miesca na wypady,urlopy itp

vici

mama Victor´a & Raphael`a
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2006
Postów
11 195
Miasto
Austria-Leoben
No to aby nam sie nie pogubilo to i owo tu bedziemy dawac namiary na polecane do zobaczenia miejsca.Fotki tez mile widziane jak ktos chce.Wiec do dziela :tak:
 
reklama
No prosze Kathinka a my nieraz wpadalismy nad Neusiedler am See popluskac sie w wodzie i nie mialam pojecia ze tam w poblizu jest taki park.Super!Napewno sie wybierzemy:tak:Dla dzieciakow bomba no i blisko od Wiednia.
 
Mb-1 czy to nie czasem ty podawalas ta miejscowosc na Chorwacji? Wpisz linka bardzo pliss.Bo mnie zainteresowalo to ze tam plaze piaszczyste byly i jakbys mogla to opisz cos wiecej.Hotel,czy kwatery? i wogole
My bylismy na Chorwacji w 2006 roku jeszcze bez dzieci na wyspie Rap,a dokladnie w Loparze.Fajnie bylo ,znajomi polecili prywatne kwatery,plaza w samym Loparze piaszcysto,mulista -tyle ze glowna i ludzi multum wiec uciekalismy w inne miejsca,a tam juz roznie z ta plaza bylo,tz. kamienista ,z rzadka piaszczysta i zeby dojsc trzeba bylo sie przez laski przeprawiac.Wtedy nam to nie przeszkadzalo ale teraz jak sa dzieci juz tak.Moze kiedys sie tam jeszcze wybierzemy,ale przeciez jest tyle roznych miejsc ze szkoda jezdzic wciaz w to samo.
 
Beabea my bylismy tez w Lopar. W sumie nie mielismy problemow na plazy. Z tego co wiem, to tam jest kilka.
Bylismy tez w Nin, ale nie polecam.
A Sylvia polecala o Dugi Otok.
 
Hej dziewczyny, ja tylko na chwile, bo ostatnio zabiegana jestem...:nerd: My w Weekend testujemy Larimar hotel, a na kwiecien zabukowalismy juz 2 nocki w Paradiso Bad Schallerbach i dwie w Salzburgu, wiec bede zdawac relacje. Polecam stronke Hotelbewertungen von Hotels, Reisen, Ferien und Tipps von Urlaubern für Urlauber für die nächste Reise bei HolidayCheck , zawsze korzystam jak gdzies jedziemy.
W zeszlym roku spedzilismy 3 dni na Mallorce (Playa de Muro niedaleko miasteczka Alcudia)- polecam, cudowna plaza, cisza (Ballerman jest po drugiej stronie wyspy) i tylko dwie godziny samolotem. Takze dla rodzin z dzieciakami.
Co dwa/trzy lata jezdzimy nad jezioro Riva del Garda (Wlochy, niedaleko granicy austriackiej)- mozna tanio wynajac apartamenty- jezioro wielkie, ma sie prawie wrazenie jakby sie plywalo w morzu :tak:, blisko znajduje sie park rozrywki http://www.gardasee.com/vergnugungsparks.php Movieland, Aquapark i Gardaland- super dla calej rodzinki! Mozna tez zrobic sobie calodniowa wycieczke np. do Verony.
 
Ostatnia edycja:
Sylvia a ile godz nad ten Dugi Otok jechaliscie?Kwatery wczesniej zaklepane czy na miejscu?
Mb-1 fakt w Loparze wiecej plaz bylo ale trafilismy chyba na jakis nawal ludzi,bo pelno wszedzie wszyskich bylo,a tobie podobalo sie?Ja do dzis dnia mam w glowie ten halas od tych owadow:-DJak patrzylam na you-tubie to widze ze tam teraz taka zjezdzalnie wybudowali,wtedy jak bylismy to nie bylo.Ale w Loparze procz plaz to nie za bardzo bylo co robic,oblecialo sie miescine w jeden dzien,pare razy wypad do Rapu,rejs statkiem,a tak to tylko plaze zmienialismy.
 
reklama
KURCZE hAPPY ale smaka robisz,no...
Troche wiosna powialo i chcice sie odezwaly urlopowe;-)
Trzeba bedzie postudiowac te wasze propozycje.....
 
Do góry