reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

reklama
Dziewczyny ja rodziąłm 9 grudnia Misię, nawilżacza nie miałam. Praia nie polecam suszyć na kaloryferach w pokoju, w którym śpi dziecko, bo wszystkie detergenty parują i dziecko to wdycha. Ja moczyłam wodą samą grube ręczniki i wieszałam przy piecu (miałam ogrzewanie elektryczne z pieca kaflowego, kaloryferów nie miałam). Są też właśnie te pojemniczki na kaloryfery i jest jeszcze jedna naturalna opcja - akwarium, my mieliśmy i nigdy nam suche powietrze nie dokuczało, a walory estetyczne super i do tego nasza córcia kochała się lampić na nasze kolorowe pyszczaki - strasznie uspokajało ją i mnie też z resztą.
Wg mnie taki elektryczny nawilżacz jest super jak ma się dziecko alergika, albo dziecko ma problemy z oddychaniem, czy coś w tym stylu, jak jest wszystko ok, to chyba wystarczą takie "domowe" środki zaradcze.
 
Hi hi hi mój synek też urodził się 09 12 tylko 2002r ja też nie miałam zadnych nawilżaczy zawsze wieszałam ręcznik na grzejnik ten na którym synek leżał w waniense podczas kąpieli to jest dobry sposób!!!
 
Cześć :-):-)

Ja zastanawiam się nad "rożkami" bo na rynku są miękkie i takie usztywniane, ja kupiłam już miekki taki z fotte, a czy ten usztywniany też będzie niezbędny:confused:
 
No ja właśnie dziś mojej siostrze zadałam to samo pytanie - czy rożek ma byc usztywniany i ona powiedziała, że miała zwykłe i że jak się dzidzie opatuli w rożek to on jest wystarczająco sztywny zeby bezpiecznie trzymać maluszka.
Ja się tylko zastanawiam nad ilością :-) siostra ma 3 ja myslałam o 2 - chociaz zawsze można dokupić :tak:
 
reklama
Do góry