reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

reklama
co do rozkow to mam jeden zwykly.Nie kupowalam usztywnianego bo ze zwyklego mozna pozniej zrobic mala kolderke...i mam jeden kocyk taki z kapturkiem jak reczniki w ktory dziecko zawija sie jak w rozek.

Przescieradla mam narazie 2 ale jescze kupie. Mam na gumce ale bez ceratki
 
Ja mam jeden typowy miękki rożek - malutki, jeden kocyk, z którego robi się spiworek, rożek, albo jest poprostu kocykiem i jeden taki właśnie jak pisze Cyprysiowa - kocyk z kapturkiem. Ja rożka używałam tylko na początku, dlatego ten malutki był najwygodniejszy, potem służyły mi raczej za kocyki do zabawy, na którym dziecko leżało. Dlatego teraz mam jeden malutki i dwa o większej funkcjonalności.
 
ja mam trzy kocyki, jeden mniejszy cienki, jeden większy gruby i jeden taki z którego robi sie później śpiworek, pościeli i prześcieradeł do łożeczka jeszcze nie mam bo nie kupiłam jeszcze łóżeczka ale mysle ze tak minimum trzy zmiany poscieli muszą być i prześcieradełek tez okoł czterech - pięciu
 
co do rozkow to mam jeden zwykly.Nie kupowalam usztywnianego bo ze zwyklego mozna pozniej zrobic mala kolderke...i mam jeden kocyk taki z kapturkiem jak reczniki w ktory dziecko zawija sie jak w rozek.

Przescieradla mam narazie 2 ale jescze kupie. Mam na gumce ale bez ceratki

Z rożka z kokosem można kokos wyjąć i tez jest kołderka....

Prześcieradła mam 3 na gumce i jeden podkład pod prześcieradełko:-)

Kocyki dwa cienkie i mam zamiar kupic jeszcze jeden gruby :-)
 
ja mam tylko jeden rożek bo i tak jak maluszek się zaczyna już więcej ruszać to przydaje się tylko jako kołderka ,a co do pościeli to uważam że wystarczą dwa komplety,przecież wiadomo że nie zmienia się tego codziennie a jak zmieniasz to zaraz pierzesz
 
ja mam tylko jeden rożek bo i tak jak maluszek się zaczyna już więcej ruszać to przydaje się tylko jako kołderka ,a co do pościeli to uważam że wystarczą dwa komplety,przecież wiadomo że nie zmienia się tego codziennie a jak zmieniasz to zaraz pierzesz

Ja równiez mam na początek dwa komplety pościeli...a w razie czego zawsze mogę dokupić...:-)
 
reklama
Z rożka z kokosem można kokos wyjąć i tez jest kołderka....
To nawet takich nie widzialam, te co ogladalam jak kupowalam rozek to byly z tym usztywnieniem w srodku, bez mozliwosci wyjecia. Zreszta z Cyprianem uzywalam becik moze z miesiac czasu, pozniej kocyk tylko, zwalszcza ze Cyprian sie niezbyt w becik miescil :-D
 
Do góry