reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

reklama
mam pytanie co do podkladow poporodowyh... czy moga byc podpaski bella maxi ? bo u mnie nigdzie niemoge dostac z tym dzidziusiem na opakowaniu:sorry2:
 
mam pytanie co do podkladow poporodowyh... czy moga byc podpaski bella maxi ? bo u mnie nigdzie niemoge dostac z tym dzidziusiem na opakowaniu:sorry2:

Dagulla ja po poprzednich porodach używałam tych pieluszek bella, które wyglądają jak mega podpaski i byłam bardzo zadowolona. Teraz też je kupuję. Nie przyklejały do rany i są naprawdę delikatne, nie odparzają oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej higieny :-) A z tego co słyszałam niektóre podpaski odparzają... No i mogą na początku nie być wystarczająco chłonne...
 
Ostatnia edycja:
Semiko - też bym raczej radziła te pieluszki Belli - podpaski mogą nie wystarczyć niestety, ale to wszystko zależy od tego jak ty akurat będziesz krwawić po porodzie, u każdej kobiety inaczej....
 
Dziewczyny! Co sądzicie o takich wkładkach?
Ja czytałam w gazetkach, że są super i się sprawdzają. Miała któraś z Was takie?
No i są 3 rodzaje, albo 2 - nie jestem pewna - wkleję wszystkie 3 rodzaje. Możecie powiedzieć - czy te pierwsze i drugie to te same - czy różnią się czymś? - bo te drugie chyba mają większą dziurkę. I nie wiem które wybrać...
1
Medela - konfortowa osłona / wkładka formująca. (465107114) - Aukcje internetowe Allegro
2
Medela - Konfortowa ochronna osłona piersi !!! (465110780) - Aukcje internetowe Allegro
3
Medela - Konfortowa osłona zbierająca !!! (465114006) - Aukcje internetowe Allegro
 
Dziewczyny! Co sądzicie o takich wkładkach?
Ja czytałam w gazetkach, że są super i się sprawdzają. Miała któraś z Was takie?
No i są 3 rodzaje, albo 2 - nie jestem pewna - wkleję wszystkie 3 rodzaje. Możecie powiedzieć - czy te pierwsze i drugie to te same - czy różnią się czymś? - bo te drugie chyba mają większą dziurkę. I nie wiem które wybrać...
1
Medela - konfortowa osłona / wkładka formująca. (465107114) - Aukcje internetowe Allegro
2
Medela - Konfortowa ochronna osłona piersi !!! (465110780) - Aukcje internetowe Allegro
3
Medela - Konfortowa osłona zbierająca !!! (465114006) - Aukcje internetowe Allegro


Ewelw ja pierwszy raz słysze o czym takim:zawstydzona/y::-( widze że ta ciąża to coraz bardziej mnie zaskakuje.....
Dla mnie jedynka od dwójki różni sie wilkością dziurki....
 
ewelw - nigdy tego nie stosowałam powiem szczerze, ze w sumie zastanawiam sie do czego to ma sluzyc.... Ja uzywalam tylko wkladki laktacyjne, a to raczej nie idze w parze, moze to sie stosuje przy problemach z sutkami?
 
ewelw - nigdy tego nie stosowałam powiem szczerze, ze w sumie zastanawiam sie do czego to ma sluzyc.... Ja uzywalam tylko wkladki laktacyjne, a to raczej nie idze w parze, moze to sie stosuje przy problemach z sutkami?
Misiówka - czytałam chyba w "Mamo to ja" wypowiedź kobiety, że sobie to kupiła jak miała pogryzione i popękane sutki. Ponoć szybko się goją - bo jest dostęp powietrza między sutkiem a wkładką i była bardzo zadowolona... Ja też się nie znam - ale zaczęłam wyszukiwać i znalazłam - tylko nie wiem które.
Ja się trochę obawiam, że będę miała poranione sutki:zawstydzona/y:... Bo moja mami mi mówiła - że jej tak bardzo z bratem pokaleczyliśmy - że nie była w stanie nas karmić, jak przyszło do karmienia - to aż płakała bo nie dawała rady.... No a jak dzidzia będzie miała tą skłonność po mamusi to mi też pogryzie.
Co prawda zamierzam kupić je dopiero po porodzie - ale nie wiem jakie? Więc jak któraś z Was coś takiego miała to proszę o opinie....
 
reklama
ewelw tez pierwszy raz takie nakladki widze. Ja kupilam takie silikonowe nakładki bo raczej mam male sutki i boje sie zeby mala umiala je chwycic. Nie mam pojecia czy mi sie przydadza moze sie obejdze, ale byly tanie wiec kupilam:-)
 
Do góry