reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

ewelw nakładki napewno sie sprawdzają bo znam opinie klientek ale po co chcesz je kupować skoro nie wiesz czy będą Ci potrzebne......
Nakładka zbierająca przyda sie jeśli nie chcesz używać wkładek laktacyjnych...
Nakładka formująca jest po to żeby uformować brodawki jeśli dziecko nie może jej prawidłowo chwycić
Nakładkaochronna jest właśnie na poranione i popękane sutki....aleo nie jest dziedziczne więc nie popękaja Ci one tylko dlatego że mama miała problem...zresztą najczęściej takie objawy są skutkiem nieprawidłowego przystawiania dziecka do piersi...:-) a może Twoja dzidzia nie bedzie miała problemów ze ssaniem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewelw nakładki napewno sie sprawdzają bo znam opinie klientek ale po co chcesz je kupować skoro nie wiesz czy będą Ci potrzebne......
Nakładka zbierająca przyda sie jeśli nie chcesz używać wkładek laktacyjnych...
Nakładka formująca jest po to żeby uformować brodawki jeśli dziecko nie może jej prawidłowo chwycić
Nakładkaochronna jest właśnie na poranione i popękane sutki....aleo nie jest dziedziczne więc nie popękaja Ci one tylko dlatego że mama miała problem...zresztą najczęściej takie objawy są skutkiem nieprawidłowego przystawiania dziecka do piersi...:-) a może Twoja dzidzia nie bedzie miała problemów ze ssaniem:)

Dzięki YOKA za odpowiedź i dokładny opis. Ja na razie chcę się zorientować czy są dobre, a tak w ogóle to dopiero po porodzie zdecyduję i zobaczę czy będę potrzebować...
 
Co kupiłyście do pielęgnacji pępuszka? bo ja jestem zielona, chociaż to moje 2 dziecko, z pierwszą córcią spędziłyśmy troszkę czasu w szpitalu no i pępuszek zagoił się w szpitalu (pielęgniarki dbały o pępuszek - dały mi kikut na pamiątkę
icon7.gif
)
 
Co kupiłyście do pielęgnacji pępuszka? bo ja jestem zielona, chociaż to moje 2 dziecko, z pierwszą córcią spędziłyśmy troszkę czasu w szpitalu no i pępuszek zagoił się w szpitalu (pielęgniarki dbały o pępuszek - dały mi kikut na pamiątkę
icon7.gif
)

Vilemo ja mam zamiar używac 70% spirytusu...przu wypisie ze szpitala dostajemy recepte na ten spiryt:-D do tego gaziki i patyczki...
Zastanawiam się jeszcze nad tymi gazikami o których wspominałay dziewczeta...:tak:
 
Ja też mam Leko. :-)

Dziewczynki mam pytanie, bo będę używała Oilatum do kąpieli tylko sie tak zastanwiam, czy kupić sam ten płyn do kąpieli czy też od razu jakiś szampon czy coś w tym stylu. :baffled:

I wogóle jakie kosmetyki macie jeszcze? Bo ja już sama nie wiem co kupować a czego nie. Ma któraś z was jakiś kremik ochronny taki na zimę? Jestem zielona ------------------>:baffled:<------------ o taka zielona jestem w tym wszystkim!
 
reklama
Do góry