reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

EWELW Pomocy!!! Proszę pomóż mi dobrać stanik na "po porodzie"
pod biustem 84 (aż 10 cm więcej niż przed ciążą...)
w biuście teraz 96
Ile może jeszcze się powiększyć jak mleka przybędzie? Jak to liczyć? no i który staniczek z Waszej aukcji?
A tak w ogóle - Dorotko - to masz prawie dokładnie takie same rozmiary jak ja... Ja też pod biustem mam 84 a w biuście 98. I na mnie idealnie pasuje stanik 85D - z tych moich :tak:
 
reklama
dziewczyny z tym stanikiem o rozmiar większym to ostrożnie - mi już biust nie urósł od porodu i musiałam kupować nowe staniki, bo tamte były za duże.
 
dziewczyny z tym stanikiem o rozmiar większym to ostrożnie - mi już biust nie urósł od porodu i musiałam kupować nowe staniki, bo tamte były za duże.

(mi chodziło - o 1 rozmiar większy - z przed ciąży - no bo w czasie ciąży rośnie - to miałam tylko na uwadze :tak:)

Misiówka - bardzo dobrze, że nam o tym mówisz - bo ja nie mam doświadczenia po dzidziusiu - i właśnie o to też miałam zapytać - czy po porodzie się zwiększa - czy zmniejsza biust? (to jest trudne pytanie - mi się wydaje - bo niektóre dziewczyny mają dużo większy w czasie ciąży - i rozstępy nawet czasem - czytałam, że na biuście też się tyje - bo też tam jest tkanka tłuszczowa..... A niektórym nie powiększa się zbytnio...) Wiem jedno - na pewno pod biustem się troszkę zmniejsza - no bo "puchniemy" w czasie ciąży - organizm gromadzi wodę - do porodu.... a potem wszystko "schodzi" (z tym że też nie wszystkie puchniemy... :baffled:) Ot - i cała moja dywagacja :rofl2: Co Wy na to? Może macie jakieś doświadczenia po pierwszych waszych skarbach??????

(wydaje mi się - że najlepiej kupować teraz w 8-9mc i na "teraźniejszy" rozmiar- tak piszą we wszystkich gazetkach i poradnikach dla ciężarnych )
 
Ostatnia edycja:
Ewelw też chciałam sobie zamówić u Ciebie staniczki,ale myślałam o 80 D...A teraz się zastanawiam czy nie lepiej 80 E,bo skoro u Ciebie między biustem,a pod biustem jest 14 cm różnicy i masz miseczkę D to u mnie jest 18 cm i nie wiem czy nie będzie mała...Muszę zmierzyć coś w sklepie i wtedy zamówię;-)
 
Madzieńko - wiele osób poleca Canpol - niby że najlepsze... Ja nie wiem.......
Ja to chyba porównam jeszcze z babyono - też są dobre - ale nie wiem jak cenowo - jak będą trochę tańsze to wezmę z babyono.
Ale jak któraś z Was używała jakichś wkładek laktacyjnych i była zadowolona to napiszcie - bo też za bardzo się nie orientuję...
 
reklama
Do góry