reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

Witajcie! Tak sie nakreciłam na zakupy po tych Waszych postach! Jestem w 20 tygodniu ciąży, nie znam jeszcze płci, jednak wkrótce wizyta i usg takze być moze wszystko się okaże.. Mam tylko nadzieję, ze wyprzedaze mnie nie ominą.. jeszcze nic nie kupowałam. Przymierzałam sie tylko do kombinezonu, jednak uznałam ze rozmiar 56 moze być za mały a mamy przetrwać w nim cały grudzień, styczeń i luty.

Ostatnio intensywnie myślę na co by tu wyjac dziecko po kapieli, bo nie mam pralki w łazience. Znalazłam taki regał:
PÓŁKO - PRZEWIJAK NA KÓŁKACH KLUPŚ BIAŁY NOWOŚĆ ! (4410046577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i jeszcze drugi tylko że na kółkach, takim z kółkami mogłabym przetransportowac bobasa do sypialni i tam tez półki używać. Chyba z komody zrezygnuję i zrobie miejsce w naszej małzeńskiej komodzie. Co o tym sadzicie?

Co do kombinezonu.. czy warto kupować taki przejściowy lzejszy kombinezonik, czy lepiej prawdziwy zimowy a w taki polarkowy zaopatrzyć sie na przykład na wiosnę.

Dodam ze termin mam na początek grudnia, ale juz kiedyś miałam termin na sam początek miesiaca a jednak załapałam sie na ten wcześniejszy miesiac, dlatego tez TU właśnie Was podczytuje....
 
reklama
Hej! Tak sobie wczoraj poczytałam i zastanawiam się czy kupujecie tez pieluszki na zapas, poszukujac dobrych cen. Oglądałam też troszkę ubranka i myśle sobie kiedy dziecku założyć rajstopki. Czy kupować na tzw. wyprawkę? Wiadomo, dla dziewczynki przydadzą się pod sukieneczkę. Wprawdzie mam juz jedno dziecko z tej pory roku ale troszke już nie pamietam co i jak. Jeszcze nic tak naprawdę nie kupowałam, nie znam jeszcze płci.
 
Witam:) Właśnie zrobiłam zamówienie w internetowej aptece i mam już prawie wszystko:) Zostało mi do kupienia tylko koszule dla siebie, stanik do karmienia i jeden ręcznik dla dzieciaczka z kapturkiem:) Co ja będę robić teraz jak już wszystko mam??? Kompletowanie wyprawki to taka radość:) Ubranek już mam nawet za dużo, więc sklepy z odzieżą dziecięcą mijam szerokim łukiem
 
A ja dzisiaj z rana zaszalałam i o 5 rano pojechałam na wyprzedaż do Next takie cudeńka małe kupiłam, tak więc mały już obkupiony nawet starszakom co nie co kupiłam.

Super! A ja upatrzyłam an allegro kilka fajnych ciuszków, tylko jeszcze nie wiem kto tam w brzuszku kopie..... wiec chyba muszę sie powstrzymac :(
 
Przede wszystkim witam jeszcze raz nowe mamy :-)
misia1608
i jak ten z nexta kombinezonik? ile za Niego dałaś? bo mam na Niego ochote:-)

konwalijka05 pytałaś o pieluszki, a więc mój mąż wyczaił ofeertę na dużą paczkę Pmpers Premium Care za 40 zł, więc kupił dwie, natomiast obawiam się że będzie ich za dużo, bo z 1 dzieciaczki szybko wyrastają

Angelika Lig moja teściowa też mieszka w Irlandi, w Galway dokładnie, też wten sam dzień była w Next i kupiła dwie torby ubranek , ale takich od 6 ms do 12 :-Dzaszalała kobieta
 
Ania1469 ja dorwałam kombinezonik na allegro, trzeba szukać okazji. Dałam dyche za rozmiar 56 i 19,90 za rozmiar 68. Ogółem fajne mają kombinezony z dobrych i przyjemnych materiałów.
 
witam
mam do was mala prosbe - temat wyprawki i zakupów dla dzieciaków pewnie w pełni więc liczę na waszą pomoc
chcialabym, zeby na portalu mamasprzeda.pl pojawili sie ze swoim towarem sprzedawcy z allegro, którzy sa popularni wsrod forumowych mam. Czy moglybyście napisać mi (najlepiej za pomocą PW albo tu w tematach bede zagladac) u kogo robilyscie zakupy i kogo warto na taki portal zapraszac ?? oprócz samej wyprawki pewnie czesto kupujecie tez inne ubrania i zabawki - tacy sprzedawcy tez beda nam potrzebni !!

Liczę na waszą pomoc w tworzeniu tego portalu bo jest on skierowany do mam właśnie i my musimy wiedzieć co chcemy tam kupowac !!

pozdrawiam i zapraszam na mamasprzeda.pl
Mea - Monika
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa i właśnie kompletuję wyprawkę dla mojej małej. Mam mnóstwo wątpliwości, co kupić, ile, a co sobie odpuścić. Wlasnie robię listę wyprawkową... Korzystałyście z jakichś gotowych, czy pisałyście swoją?
 
Do góry