reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

reklama
Ja też nie planuje ochraniaczy a co do kokonu to też się zastanawiam czy nie ma ryzyka że dziecko,, prztuli''buzię do tych ścianek kokonu i się udusi? [emoji848]
 
Ja Ci tylko mogę powiedzieć że ja do kokonu daje piankę tapicerską 3cm, wiec na pewno jest cieńszy niż standardowy materac, nie wiem jakie wymagania ma monitor- może gdzieś masz w specyfikacji taka informacje?
U mnie nie przeszkadzał, monitor pod materacem działał bez zarzutu. Ale mój na dole chyba tylko jakąś watolinę miał, cienkie i miękkie to denko.
Jeśli dobrze pamiętam do monitor można do każdego materaca nie grubszego niż 20cm i byle nie memory foam i sprężynowy.
Ja nie wiem jaki jest w tej dostawce będę musiała zobaczyć bo chce nowy kupić
Ja też nie planuje ochraniaczy a co do kokonu to też się zastanawiam czy nie ma ryzyka że dziecko,, prztuli''buzię do tych ścianek kokonu i się udusi? [emoji848]
Też się nad tym właśnie zastanawiam
 
Myśmy kokonu nie mieli, wydało mi soento zbędne i odradzono mi ze względu na możliwość właśnie przytulania buźki i uduszenia, chyba bardziej ryzykowne niż ochraniacz na szczebelki. Ochraniacze mam ale się zastanowię, mam tylko takie co zakrywaja tylko połowę łóżeczka więc cyrkulacja powietrza jest. Zależy też jakie dzoecko ruchliwe, mój drugi syn przemieszczal się podczas snu dość wysoko w łóżeczku
 
@.jagódka zdolną jesteś naprawdę :tak: Moja mama jest krawcową A ja talentu po niej nie odziedziczyłam mam maszynę ale tylko jakieś drobne naprawy odzieży i nic więcej.
Ile cenisz taki kokon ?
 
Taki z minky z jednej strony 120. Ee to mama na luzie by Ci taki uszyła;) myślę,że jeśli Ty ogarniasz oblsuge maszyny to też. Największy hardcore to jednak są jakies wymyslne torebki i ubrania. Z akcesoriami problemow nigdy nie miałam
 
Taki z minky z jednej strony 120. Ee to mama na luzie by Ci taki uszyła;) myślę,że jeśli Ty ogarniasz oblsuge maszyny to też. Największy hardcore to jednak są jakies wymyslne torebki i ubrania. Z akcesoriami problemow nigdy nie miałam

Podstawy trochę znam skórce spodnie naszyję łaty , nawet firanki sobie szyłam ( taśma, skrócenie itp.) ;) a powiedz materiały i inne akcesoria kupujesz stacjonarnie czy masz jakiegoś sprzedawcę internetowego ? Może bym pościel i kocyki jakieś uszyła a co tam. ;)
 
To zależy co, dostęp do minky i bawelny mam stacjonarnie. Resztę zazwyczaj kupuje w sieci. Jak chcesz namiary na bawełnę minky i wypełnienie to napisz priv, mają też sklep internetowy, więc mogą Ci dostarczyć:)
 
reklama
Do góry