reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Ma pod ręką faceta, więc nie wiem czy nie pozakładał jej blokad. :-p


My się troszkę obkupiłyśmy w Lidlu, kupiłam kilka bluzek i spódniczek Adzie do przedszkola i coś mnie trafiło, żeby takie same zafundować Weronice. No i mają, po raz pierwszy identyczne ciuchy. :-p I o ile Ady wypakowałam z folii, tak Weroniki nie, bo nie wiem czy identyczne ciuchy to dobry pomysł to raz, a dwa muszę zerknąć ile tych ciuchów Weronisia ma po Adzie, czy jest wstanie mi to wynosić. :confused2: Głupiam ja, po co w ogóle tam wchodziłam, nie byłoby dylematów. :sorry:
 
Mi się wydaje, że to nawet fajnie tak równo ubierać siostry - nie musi to być przecież zawsze. Jedynie to, że faktycznie Weronika ma na pewno dużo ciuchów po Adzie.
Ja (nie)stety nie mam takiego dylematu, bo za duży rozstrzał rozmiarów. Chyba ciężko kupić identyczne bluzki w rozmiarze 86 i 128?:eek:
 
Lilijanna hahaha:-p:-D

Ja młoda w ciuchy obkupiłam znowu ksiazek nakupiłam itp ale jakos nie mam weny do fotek ,jak sie ochłodzi i juz normalna ilosc dzieci w domu bede miec :-p:-D to wkleje ;-)
 
Ja we wtorek/środę muszę na siłę kupić. Jedziemy na Śląsk i Weronika mi już w leżaku nie wytrzyma.

Tyle, że ja kupuję Adriannie, ten do 36kg.

Weronika dostaje po Adriannie Maxi Priori, jest świetny, bo ładnie się rozkłada do spania. Polecam.
 
Właśnie czytałam opinie o Maxi Cosi Priori i podobo wadą jest brak zagłówka ( tej dodatkowej poduszeczki ) i dziecku lata głowa. Faktycznie tak jest?? Bo ja z Maxi Cosi zastanawiam się z tego właśnie względu, nad modelem Tobi.
 
reklama
Do góry