reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
mi byla teściowa czyli babcia syna kupiła właśnie w pepco ubranka dla malej. tak na 2 i 3 lata. jest zakupocholiczka. 2 bluzeczki fajne. spodenki takie sobie ale się przydadzą a czapka nie w moim typie już nawet wiem komu oddam.
 
Stokrotka, ty zakupoholiczko haha "nawet do Pepco, w ogole nigdzie" hie hie boski tekst :p

Anmika a moze tunel do raczkowania? Ja sie na taki czaje , ale szukam jeszcze innych, bardziej wypasionych modeli :

BUSA Tunel dziecięcy - IKEA

albo BIECO kleurrijke kruiptunnel 46 x 250 cm | Merknaam | Bieco | Outdoor

albo samochodzik - pchacz , 2w1

naprawdę wierzysz,że Adaś tam wlezie ;-) bo mnie się wydaje,że raczej ominie albo będzie się tym bawił na zewnątrz a nie w środku ;-)
zresztą myślę,że jak się dzieci pionizują to już nie bardzo chcą być w parterze, ale mówię o swoim ,żeby nie było ;-)
 
naprawdę wierzysz,że Adaś tam wlezie ;-) bo mnie się wydaje,że raczej ominie albo będzie się tym bawił na zewnątrz a nie w środku ;-)
zresztą myślę,że jak się dzieci pionizują to już nie bardzo chcą być w parterze, ale mówię o swoim ,żeby nie było ;-)

Jeśli Adamowi tunel nie przypadnie do gustu, to kot na pewno będzie zachwycony.
Tak więc tunel się nie zmarnuje hehe
Moje miały, tylko o mniejszej średnicy.
Szaleństwo było z tym tunelem
 
moja znajoma ma ten tunel i widzialam filmik jak jej cory szaleja, dlatego w ogole sie zaczelam rozgladac za tym, poki co Adam dzis wlazl do pojemnika na zabawki z IKEI ktory wyglada jak ten tunel, ale mysle,ze chyba kupie uzywany z aukcji chodza po 4 euro... i tak bedzie na ogrodku , w domu juz nie ma miejsca :no:
 
reklama
Do góry