reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Dziewczyny moje dziecię pije od 4 m-cy z niekapka NUK. Potrzebuję kupić mu teraz drugi kubek, jak będzie jeździł do babci. Zastanawiam się czy warto kupić taki sam, może nauczyć go już pić z innego? I tak myślę, czy może kupić niekapek (jaki?) czy może ten kubek z Lovi 360. Sama nie wiem, doradzicie? Chyba chodzi o to , żeby jak to wszystko szło w kierunku picia z kubka, ale też chcę by ta butla/kubek nadawał się do swobodnego picia na spacerach - chyba, że zakupię dwa różne?
 
Co do tunelu, uważam, że świetna sprawa. Sami zastanawiamy się nad kupnem, ale to dlatego, że Hania bardzo lubi wchodzić wszędzie, to i do tunelu pewnie będzie wchodzić. Dostała od dziadków domek chicco taki duży plastikowy z drzwiami, oknaki otwieranymi i stoliczkiem i telefonem w środku, chętnie tam wchodzi, otwiera i zamyka okna i ma radochę. Ona w ogóle lubi duże zabawki. Mamy też taki stoliczek interaktywny z chicco i lokomotywkę, też świetne zabawki i mała bardzo je lubi, miś też musi być duży, drobne zabawki tak średnio ją interesują.
 
Zazdroszczę domku, ja ciułam cierpliwie punkty payback i na następne lato na pewno już uciułam, o ile wcześniej nie kupię za nie dziewczynom kuchni Smoby Loft. ;-) Bo tu mam dylemat. :-)
 
fajna ta kuchnia, jak dla was to już w sam raz, bo druga córa już mogłaby się bawić a młoda uczyć od starszej siostry :tak: Ja większość takich drogich zabawek mam używanych. Domek też dziadki używany kupiły, ale jest w stanie bardzo dobrym, nawet widać, że musiał stać w domu lub nie był dużo używany, bo kolorki nie wyblakły od słońca. Na Allegro widziałam, że takie używane od 250 zł są do nawet 900- używane, więc nie wiem ile miałby nowy kosztować, bo nowych już na aukcjach nie widziałam takich samych. Stoliczek interaktywny chicco i interaktywną lokomotywę też kupiliśmy używane w stanie wręcz idealnym. Ale to się tyczy dużych zabawek, takie, które dziecko bierze do buzi to nowe kupujemy.
 
Dziewczyny zastanawiałam się, żeby kupić jakąś zabawkę do przyczepienia do wózka/spacerówki, bo moje dziecie nie chce siedzieć na spacerze. Jak go nie przypne to zaraz wstaje cwaniak, a w pasach bręczy i w ogóle to spacery to dla niego raczej nuda. Chyba wolałby na pieszo :baffled:. NIe wiem czy warto coś takiego kupować, czy nie znudzi mu się po tygodniu? Znalazłam np. taką kierownicę oczywiście używaną za 55 zł z przesyłką
kierownica do wózka ELC w Do wózka - Szafka.pl
 
reklama
Do góry