reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, zakupy, porady itd :-)

Ninka slicznosci!
Alez mnie kusza zakupy :D
Ja też miałam obawy...nie chciałam do świąt Bożego Narodzenia nic kupować ale nie mogłam się powstrzymać... w domu metki ucinałam i mi uśmiech z twarzy nie schodził, jak sobie wyobrażam że nasze maleństwo będę w to ubierać to takie szczęście mnie ogarnia że szok!
 
reklama
Ja też miałam obawy...nie chciałam do świąt Bożego Narodzenia nic kupować ale nie mogłam się powstrzymać... w domu metki ucinałam i mi uśmiech z twarzy nie schodził, jak sobie wyobrażam że nasze maleństwo będę w to ubierać to takie szczęście mnie ogarnia że szok!
Mnie powstrzymuje tylko to ze wszystko po corce mam. No chyba zw bedzie chłopiec:D
 
Mnie powstrzymuje tylko to ze wszystko po corce mam. No chyba zw bedzie chłopiec:D
To w sumie warto poczekać do dnia w którym już będzie wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka... u mnie to pierwszy dzidziuś a w bliskiej rodzinie też będzie to pierwszy bobas od dłuższego czasu więc nawet nie miałaby od kogo wziąć...
 
Ninka bardzo ladne rzeczy.
Ja powstrzymuje sie jeszcze do poznania plci :-) po corce mam duuuzo rzeczy. Dla chlopca bede kupowac ale to jak juz bede wiedziec :-)


uwo9yx8danzxt9q9.png
 
Dziewczyny, a co z kosmetykami? Podobno im mniej tym lepiej, ale jeśli będziecie kupowały np. coś do kąpieli czy oliwkę to postawicie na emolienty czy to, co w drogerii np. Nivea baby, Johnson itp.
 
Ależ Wam zazdroszczę zakupów. Ja póki co nic dla Dzidzi nie kupiłam. Wstrzymam się jeszcze do wizyty, którą mam 19 października - wtedy pewnie poznam płeć i na coś zapoluję :) i tak nie będę kupować tylko niebieskich czy tylko różowych rzeczy ale wolę wiedzieć dla kogo kupuję :)
 
reklama
Dziewczyny, a co z kosmetykami? Podobno im mniej tym lepiej, ale jeśli będziecie kupowały np. coś do kąpieli czy oliwkę to postawicie na emolienty czy to, co w drogerii np. Nivea baby, Johnson itp.

Ja na początku używałam emolientów. Potem okazało się, że synek miał wrażliwą skórę i inne mogły mu zaszkodzić.
 
Do góry