reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka beta ?

Dołączył(a)
26 Kwiecień 2023
Postów
6
Cześć!
Według miesiączki jestem w 4t6d ciąży, beta z dziś to 3400. Na usg widoczny pęcherzyk z żółtkowym. Czy według Was może to być ciąża bliźniacza? Jaki miałyście poziom bety w ciąży? :)
 
reklama
Cześć!
Według miesiączki jestem w 4t6d ciąży, beta z dziś to 3400. Na usg widoczny pęcherzyk z żółtkowym. Czy według Was może to być ciąża bliźniacza? Jaki miałyście poziom bety w ciąży? :)
Był jeden pęcherzyk. Beta rośnie w swoim tempie, moze miałas po prostu wczesniej owulację albo zagnieżdżenie i się tak przesunęło?
 
Cześć!
Według miesiączki jestem w 4t6d ciąży, beta z dziś to 3400. Na usg widoczny pęcherzyk z żółtkowym. Czy według Was może to być ciąża bliźniacza? Jaki miałyście poziom bety w ciąży? :)
Jakby była bliźniacza, to byłyby dwa pęcherzyki :) Chyba że drugi pojawi się po czasie.
 
Cześć!
Według miesiączki jestem w 4t6d ciąży, beta z dziś to 3400. Na usg widoczny pęcherzyk z żółtkowym. Czy według Was może to być ciąża bliźniacza? Jaki miałyście poziom bety w ciąży? :)
Hej :) u mnie lekarka podejrzewała trojaczki, w 7 tyg wg OM miałam betę 206000. Byłam w 4 tyg u lekarza i był jeden pęcherzyk i rośnie jeden dzidziuch, tylko troszkę starsza ciąża niż wg OM, teraz prawie 11tc.
 
i tylko na podstawie bety podejrzewała trojaczki?
Tak, ale na USG widziała, że jest jeden dzidziuch i żaden lekarz nie potrafi mi wyjaśnicie tak wysokiego wyniku, twierdzą, że widełki są bardzo rozległe i różne wyniki są w granicach normy. A wszystko wg USG rozwija się pięknie
 
Tak, ale na USG widziała, że jest jeden dzidziuch i żaden lekarz nie potrafi mi wyjaśnicie tak wysokiego wyniku, twierdzą, że widełki są bardzo rozległe i różne wyniki są w granicach normy. A wszystko wg USG rozwija się pięknie
To jest normalny wynik na 7 tydzień.
 
reklama
Do góry