reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych 3-latków

reklama
mój ma 103cm 20kg i buta 27 chcociaż już robi się za mały :)

jak czytam 13kg to jestem w szoku - on mial tyle jak miał z 18 miesiecy...

Tu nie ma co być w szoku.
13,5kg dla chłopca 3 lata 8 miesięcy jest zdecydowanie mniej dziwne, niż 20kg w przypadku 3-latka, bo się chociaż w "szerokiej normie" na siatkach centylowych mieści ;)
Ale może Twój po prostu jest taki "nabity", różną urodę mają dzieci :)
 
Tu nie ma co być w szoku.
13,5kg dla chłopca 3 lata 8 miesięcy jest zdecydowanie mniej dziwne, niż 20kg w przypadku 3-latka, bo się chociaż w "szerokiej normie" na siatkach centylowych mieści ;)
Ale może Twój po prostu jest taki "nabity", różną urodę mają dzieci :)

Dokładnie. Moja córeczka na roczek ważyła 14 kg i też niektórzy byli w szoku. Teraz ma 16 miesięcy i waży prawie 15 kg, przy czym zaznacze, że jest co raz szczuplejsza, bo rośnie.
 
No waga dzieci jest bardzo indywidualna,u mnie Daniel własnie gdzies tak do 1,5 roku byl strasznie pulchniutki (przy porodzie mial 4220 i potem tez szybko waga rosla, choc na cycu byl dugo) a potem bęc i 2 lata waga 13kg. i teraz ma te 15kg ale dla mnie jest szczuply:) Hania znów teraz wazy 18kg, i jest pulchniejsza:-)
Wazne ze mamy zdrowe dzieci, i oby tak zostalo:*
 
to ja pociesze wszystkie mamy Mikruskow:)
moja gwiazda jutro konczy 3 latka i ma niecale 90 cm i niecale 10 kg :-)
urodzila sie w 40 tyg. z waga 2500 i taka tyci zostala:)

wzrost nadrabia rozumkiem:)
pozdrwiam
 
reklama
Maciek ma 3 lata i 11 miesięcy i waży 15,5 przy wzroście 108cm. Chudzina, ale sie tym nie martwie bo ładnie je. Poza tym cała rodzina jest szczupła. Wiec to chyba geny.
 
Do góry