reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla dzieciaczków

Gaga daj spokój temu Panu.Bo nakabluje Krzyskowi że nastepny ci wpadł w oko ;) .Ale fakt przystojny
poza tym niedośc ze Wituś płacze i ochrypł to jeszcze do wiwatu mamusi, powali w talerze :laugh: :laugh: :laugh:
Żużaczku wkładaj stopery ;D bo takiej dawki to by nawet głuchy nie wytrzymał ;)
Wogóle to ja wyrodna mama jestem i nic moim małym aniołkom nie kupiłam.Były jakies łakocie i tyle. :(
Ale jutro zakupy i cos musze wymyślić,MUSZE!!!!
 
reklama
haaa... dziewczyny to mój oslawiony przystojny tesciu w typie Conerego....mmmm.... mam nadzieje, że moj maz tez tak będzie wygladał na "stare lata"
 
bibi ja ci powiem !!!!!!!!!!!!!
zuzaczku teśc pierwsza klasa, a mężą to zagoń żeby baniora zrzucił ;D bo misiunio taki mały z niego, choc dla mnie taki facet jest uroczy do przytulania :)

mam nadzieję że cie nie uraziłam
 
gaga no cos Ty ;D ;D. tylko ja za nic bym nie chciala zeby wyszczuplal - byle dalej nie tyl. Bo jest taki fajny sprezysty (nie rozlazly ;D ;D) mój ex to był szkieletor i moze dla tego mam uraz do chudych męskch torsów :mad: ;D ;D
 
agata806,wlasnym oczom wierzyc nie moglam jak ta zabawke zobaczylam,bo moja Sarah ja miala.Chicco wprowadzil tylko male zmiany.Ja jestem jak najbardziej Twojego zdania i z czystym sumieniem polecam to cacko :).
 
reklama
Do góry