reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki

reklama
A moja córeczka nie jest zainteresowana drewnianymi klockami, z zabawek, z czasów, jeszcze przed raczkowaniem - polecić mogę matę edukacyjną. Od niedawna zafascynowana jest klockami lego duplo, dostaje co jakiś czas kolejne serie od swojej mamy chrzestnej i powiem szczerze wszyscy jesteśmy pod wrażeniem, klockami jest w stanie bawić się sama i to przez dłużą chwilę...
 
rzeczywiście u nas prym wiodą również klocki lego duplo i zazwyczaj budujemy z synkiem dom :-D .. etap drewnianych już był, jak budował tylko po to żeby zobaczyć jak się przewracają ;-) ... ale generalnie to uwielbia resoraki, mamy też jedno drewniane auto. Jeśli chodzi o firmy, to absolutnie nie do zniszczenia są zabawki chicco, mamy już prawie dwa lata konsolę tzn kierownicę, żółte auto z nawigacją i pchacz - który gra i można do niego wrzucać klocki .. :-)
 
Ja osobiście polecam klocki Teifoc i Eitech, dla juz trochę większych dzieci. Mały ma 8 lat i z klocków Teifoc potrafi wybudować domek z prawdziwych małych cegiełek używając malutkiej kielni, całkowicie bezpiecznego dla dzieci cementu. Po ukończeniu budowli, można zamoczyć ją w wodzie wtedy cement się rozpuści i dziecko może znów zacząć budować.
Z kolei klocki eitech, są idealną zabawkę edukacyjną. Dzięki metalowym klockom proste złożenie dwóch części razem uczy fundamentalnej zasady inżynierii, iż aby się trzymały trzeba przez nie przewlec śrubę. Używając płaskiego klucza lub sruboktrętu może stworzyć ulubiony pojazd. Te zabawki są bardzo interesujące i ostatnio bardzo modne kupiłam je w sklepie internetowym Dobre zabawki dla dzieci
 
jeżeli chodzi o te klocki lego duplo to polecam konkurs informacja znajduje się na stronce właśnie go wypatrzyłam do wygrania są oczywiście zestawy klocków, ale konkurs jest prosty, formalności związane z udziałem zajęły mi niecałą minutkę. Jeżeli będziecie mieli równie ciekawe informacje nt podobnych konkursów dajcie znać.
Szczęściu trzeba pomagać :)
 
Najlepsza była mata edukacyjna;)
Później taka zabawka stojąca, u góry wrzucało się piłeczki i one wylatywały....napewno to nie fishera zabawka, jakaś niemiecka firma ale fajna;)
Teraz powoli Lalki są w zainteresowaniu i piłki duże i małe;)
 
Kamilo i Robercie, a jakimi klockami bawią się wasze dzieci, bo rozumiem, że uwielbiacie klocki:-) Możesz polecić jakąś konkretną firmę, zestaw, podlinkować coś? Sprawdzę konkurencję, bo tak jak pisałam tymczasem pozostawaliśmy wierni lego, z racji wieku dzieciaki bawią się duplo i sprawdzają się świetnie, są niezniszczalne, nic się z nimi nie dzieje, myślę, że pobawią się nimi kolejne pokolenia:) a rodzinka ma zamiar się powiększyć i na całe szczęście chwilowo nie mówię o sobie:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli chodzi o zabawki, u nas głównie fisher price. Mamy misia tego spiewajacego, gasienice, konika grajcego, garnuszek na klocuszek (to jest bardzo fajne), pchacza. ALe prawda jest taka ze wszystkie zabawki, nawet zwykly garnek i lyzki sa fajne jak sie mama tez bawi. Ja kombinowalam z wieloma roznymi gadzetami, ale prawda jest taka ze najlpesza do zabawy jest mama ;-)
 
reklama
My podobne jak Sosika mieliśmy większość zabawek fisher price lub innych "renomowanych" firm, a jeśli miałabym wybierać między tanią zabawką a garnkiem i łyżka to zdecydowanie wybrałabym to drugie. Dostaliśmy kilka razy tańszą zabawkę i niestety każda rozlatywała się na części piąte, a to już jest niestety niebezpieczne. Zresztą garnek i łyżka naprawdę dały nie raz wiele radości mojemu szkrabowi :D
 
Do góry