reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

Odnośnie tematu - ja aktualnie uwielbiam pizze, śledzie i ziemniaki w każdej postaci, oprócz chipsów, natomiast w ogóle nie jadam słodyczy (mam nadzieję, że to się nie zmieni).

Nie znoszę także zapachu większości kosmetyków, w tym mydła, które mi śmierdzi farbą emulsyjną (!)
 
reklama
hehehe usmialam sie :) mi ostatnio salatka smierdziala perfumami! najgorsze ze pan w kolejce do lekarza tez smierdzial! a u mnie z jedzeniem coraz gorzej, tzn jem generalnie wszystko ale nic nie jest dobre i jem jak za czasow dziecinstwa czyli 2 kromki pol godziny:/ nie przytylam na wadze ale grubam w brzuchu nic innego mi nie rosnie ;/ nie mam balonow!myangel zazdroszcze normalnie :))
 
ja to sama nie wiem co bym zjadła, a jak już wymyśle co to zaraz się okazuje że jednak nie to i w sumie jem to co normalnie ale wcale jakoś nie mam apetytu
 
hehe Salomii mi cycki też nic nie urosły- ale ja się z tego cieszę (póki karmiłam miałam 2 rozmiary większe, ale ciągle mi się wydawało, że to nie moje i nie mogłam się do nich przyzwyczaić). Teraz mam małe, ale własne :p

aaaaa i zaczynam być wyczulona na zapachy. Np. do prania dodaję tylko proszek bo płyn do płukania mi śmieeeerdzi. Musiałam zmienić płyn do mycia naczyń- bo nie mogłam już wytrzymać tego zapachu.
 
Ostatnia edycja:
Salomii , mamolka No ja to normalnie nosze stanik 36 B ale tak gdzieś ze 3 tygodnie po zapłodnieniu zaczęly rosnąć i już noszę D a pod koniec ciąży pewno znowu wskoczę w jakies F o ile takie są ;-) Mnie dzisiaj wzięło od rana na tosty z marmoladą popiłam je dużą szklanką kakao no i teraz mnie trochę mdli. A w nocy wstałam robić sobie placuszki z bananami ale nie dalam rady ich zjeść :) Najlepiej to by mi wchodziły frytki z dużą ilością soli ;)
 
I zakończyły się zachciewajki i jestem na etapie gdzie nic mi nie smakuje i nic mi sie nie chce jeść :( Dziewczyny czy, którbaś z Was bieże coś na wzdęcia?? :/
 
na wzdecia to pije mietke tylko ale staram sie unikac wzdymajacych... Jeszcze do niedawna robilam kupke 5-6 razy dziennie i tez nie mialam co wziac :/
 
I stało się... chodzi za mną risotto :happy: Jak tak dalej będzie to będe musiała spędzić trioszke czasu w kuchni i je przygotować :-( Poza tym wybieram sie na targ po świeże owoce i warzywa.
myangel nie wiem dlaczego ale odrzuciło mnie od mięty i nie dam rady napic sie nawet łyka. Tak samo odrzucilo mnie od kawy ale piję ja na podniesienie cisnienia
 
o ja to mietka jak najbardziej. Ja to w ogole nigdy nie pilam kawy wiec nie mam tego problemu ale rozne zielone to pijam codziennie tylko teraz zaczelam pic bezkofeinowe, tak ze dwie filizanki zielonej herbatki, rumianek i mietka :D Czarnej nie pijam wcale. Ja to w ogole z tym zywieniem to jestem nawiedzona ;)
 
reklama
Ja od 5tc. też miałam wzdęcia, teraz posypuję jedzenie błonnikiem bezsmakowym i jest trochę lepiej (chociaż na zaparcia mi za bardzo nie pomogło:(, prawdopodobnie przez żelazo które biorę i moją ziemniaczano-pierogową dietę;)
 
Do góry