reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

bobofrutek - my też w tym roku na domówce (myślałam że będe w ciąży i nie chciciałam szaleć za bardzo) u mojej przyjaciółki która ma dwa małe bąble. Ona robi jedzonko na ciepło (coś indyjskiego i samosy) a ja robię sałatkę gyros. Dwa lata temu robiłam bogracz i nie został nawet tknięty więc z żarciem nie szalejemy. Kupiłam oczywiście jeszcze różne rzeczy do pochrupania.
Sukienek żadnych na pewno nie będę zakładać bo świętujemy w kameralnym gronie więc chcę się czuć wygodnie =)
Miałam zakręcić sobie włosy ale nie chce mi się :sorry2:

jaką robiłas sałatkę?

ja jeszcze za robotę się nie zabrałam, puki co zagoniłam męża do krojenia kurczaka bo ja nie lubie dotykac mięsa surowego :sorry2:
 
reklama
axarai ja chyba należę do tych kobiet, które potrzebują tego śluzu bo mam ewidentnie problem z zajściem...
na szczęście dziś koszmarów nie miałam:))

losiczka na pewno następnym razem się uda

karla dzięki, wiem że nam wszystkim w końcu się uda:)

Dziewczynki udanej zabawy i wszystkiego dobrego w 2012!!!
 
Witam się w nowym roku :)

poimprezowaliśmy do 4 i do domku. Mąż ma lekkiego kaca a tu czeka go jeszcze pomalowanie przedpokoju. Ja musiałam wstać o 07:00 żeby zająć się młodym o zasypiam dosłownie na siedząco, ale na spanie szkoda mi czasu :sorry2:

dostałam listek duphastonu to musiałabym sobie załatwić jeszcze jeden. Jakby któraś słyszała że ktoś chce sprzedać to ja chętnie kupię. Od jutra zacznę mierzyć temperaturę :)

kurczę jakaś dziwna jest ta @ ... wyjątkowo bardzo słaba :dry:
 
Dziewczynki wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012 :-)

Życzę Wam aby ten rok był zdrowy, spokojny, pełny radości i szczęścia. Starającym życzę upragnionego zajścia
w ciążę, a już wystaranym spokojnych i zdrowych 40 tygodni i łagodnego rozwiązania
:-)
 
Dzień dobry kobitki W Nowym Roku! Ładnie się pobalowało, wszyscy leniuszka mają ładnego widzę:-)
Lorelain dobrze, że się tak dzielnie trzymasz, i jesteś pełna zapału do dalszego działania:-)
Mnie brzuszek cały czas rwie jak na @, właściwie to tak mnie boli kilka razy w miesiącu, i dla tego później nie wiem, kiedy ta owu była:-( Byłam już dwa razy u lekarza, ale nic nie stwierdzili, mam nadzieję, że to nie znowu jakiś torbiel:-(
 
witajcie dawno mnie nie bylo poniewaz mialam wazny wyjazd jestem spowrotem no i powinnam dzis dostac a szyjka wysoko wiec znowu mi sie przestawilo mam dzis 31 dc
 
witam w Nowym 2012 Roku !!!
biggrin.gif

dzieciaczki poszly spac ok.2 w nocy
shocked.gif
,twarde za mamusia
wink2.gif
,ja chwile przed 3,maz jeszcze chwile siedzial,bo lowil ryby na NK,a jak przyszedl do lozka to mnie obudzil i zasnelismy ok.5
yes2.gif
..ogolnie bylo fajnie,ale ja przez chwile wylapalam malego dola..bo dotarlo do mnie,ze bede miala kolejny roczek wiecej..i to mnie troche zalamalo..ale co tam..mam nadzieje,ze ten nowy rok bedzie udany,czego zycze sobie i wam
yes2.gif
wink2.gif

wiecej nie napisze ,bo weny brak
sorry2.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczynki i ja was witam w tym nowym roku w ta okropna pogode... pada za oknem szaro i wogole pogoda jest bleee... chcielismy isc dzisiaj na spacer ale wogole szkoda gadac... brak słów na pogode:D
my sylwester spedzilismy super:D
Moj Małzonek ustawił swiece, zrobił jedzonka, postawił szampana... i po 24 zaprosił do tanca:)hehe
a potem pilismy whisky bo tak jakos nas naszło ze dawno nie pilismy, obudzilismy sie przed 12 dzisiajszego dnia hehe:D dostałam super sniadanko i wogole mmm:)
 
Do góry