reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

Majtki Figi Ściągające Poporodowe mizet Roz M (1304072359) - Aukcje internetowe Allegro
co myslicie o tym? Moje brzucho nadal wygląda jak ciązowe, miną 2tyg w pn od cc

jak dla mie to super te majtki, sama bym kupiła gdybym potrzebowała. Ja jestem już ponad miesiąc po cc i brzuszek ładnie się wchłonął, jak stoję to jest płaski a jak siedzę to mała fałdka. Może wstrzymaj się z zakupem bo niedługo Tobie też nie będą potrzebne:)
 
reklama
A powiedz czy rana po cc była lekko opuchnieta? Ja mam taki wałeczek gdzie rana i boje się że to opuchlizna i coś złego się dzieje, a brzusio lata jak galareta, hmmm naprawdę wchłonął ci się? Pocieszasz mnie:)
 
U mnie rana po cc już się ładnie zagoiła,a opuchnieta była tylko na początku -przez około 2-4 dni...Szwy też już się prawie rozpuściły...
Problem jest jedynie z moim "wałeczkiem" zwisającym nad cięciem ;)
Liczę ,że wszystko się ładnie wchłonie...narazie tylko delikatnie kremuję balsamem ażeby lekko ją ujędrnić ;)
 
Trusia- u mnie wokół rany było takie zgrubienie opuchnięte dosyć długo bo ok.2,5 tyg. byłam w tym czasie w szpitalu i lekarze mówili, że to normalne. Więc się nie przejmuj:) Teraz w miejscu zszycia czuję jeszcze troszkę taką jakby "martwą" skórę ale co dzień jest lepiej. A brzuszek naprawdę sama nie wiem kiedy zgubiłam, z drugiej strony u mnie w walce z ciążowymi kilogramami dużą rolę odegrał stres związany z chorobą maluszka... Teraz to już normalnie chodzę w jeansach sprzed ciąży i wszystkich ciuszkach. A Tobię życzę tego samego :)
 
dziewczyny ja po porodzie wogole brzucha nie mialam wazylam 55kg z 63kg a teraz 50kg brzucha zero nie moge przytyc jestem zalamana swoim wygladem jak kij od szczoty DSC00279.jpgo na tym foto widac jak wygladalam po porodzie Wiki miala juz 1tydzien na tym zdjeciu
 
ja to jak stoję bo brzuch płaski już, ale jak usiądę to jest lekki zwis :) i zastanawiam się nad pasem Pani Teresa ale po cc to pewnie jeszcze za wcześnie
 
ja mam pas teresy zaczęłam go nosić 7 tyg po cc i juz widać efekty. Po tym jak wróciłam z płaczem ze sklepu bo "mogła pani isć do kasy dla uprzywilejowanych tam ciężarne bez kolejki" to stwierdziłam że nie ma się nad czym zastanawiać :)
 
reklama
Witam dziewczynki!
Kiedy poszłam do gin na ściągnięcie szwów po cc czyli w 9 dniu PO, gin powiedział, że już mogę normalnie zacząć nosić ten pas Teresy co też czynię i już widzę efekty :-)
 
Do góry